Hodinky značky Balmain jsou synonymem elegance a vytříbeného vkusu a splňují požadavky na kvalitu a estetickou krásu všech náročných zákazníků.

Jedinečné poznávací znamení

Je jasné, že design hodinek Balmain se soustřeďuje kolem slavného motivu arabesky, symbolu elegance, a tak naplňuje prestiž jména svého tvůrce. Stejně jako svět módy čerpá svou inspiraci z nesčetných zdrojů, stejně tak hodinky značky Balmain mají svou jedinečnou historii a význam.

arabeska znak Balmain

Výborná kvalita a vytříbený vkus

švýcarská kvalita hodinek Balmain

Ať jsou hodinky Balmain vyrobené z ušlechtilé oceli nebo z oceli a PVD či zdobené diamanty, všechny tyto modely splňují stejné standardy na vysokou kvalitu a každý jejich detail se vyznačuje velkou propracovaností. Hodinky značky Balmain jsou synonymem elegance a vytříbeného vkusu a splňují požadavky na kvalitu a estetickou krásu všech náročných zákazníků, mužů stejně jako žen.

Více o modelech z našeho katalogu

Balmain ve třpytu diamantů

Značka Balmain byla jednou z prvních hodinářských značek, které se v 90. letech 20. století rozhodly zasazovat diamanty do ocelového pouzdra. Značce Balmain se tento riskantní postup vyplatil, přestože se vůbec nejedná o jednoduchou techniku.

diamantové hodinky Balmain


Oficiální web společnosti Balmain:     www.balmainwatches.com

Články v našem magazínu