DIEGO BENAGLIO - AMBASADOR ZNAČKY CARL F. BUCHERER

Diego Benaglio je švýcarský fotbalový brankář. Diego Benaglio již toho na svůj věk dosáhl hodně. Jeho dětský sen stát se fotbalistou se naplnil v roce 1999, kdy dostal angažmá ve švýcarském fotbalovém klubu FC Zürich. Ambasadorem značky Carl F. Bucherer se stal od roku 2011.

Více o Diego Benaglio - ambasador značky Carl F. Bucherer
RAINER PARIASEK - AMBASADOR ZNAČKY CARL F. BUCHERER

Rainer Pariasek je rakouský sportovní komentátor. Představuje dokonalý případ toho, jak může dostatečná motivace a lidské odhodlání vést k dosažení zdánlivě neuskutečnitelných snů. Ambasadorem značky Carl F. Bucherer se stal v roce 2013.

Více o Rainer Pariasek - ambasador značky Carl F. Bucherer
PUJA GUPTA - AMBASADOR ZNAČKY CARL F. BUCHERER

Puja Gupta je indická herečka a modelka. Jejím životním mottem je „ Vše, co je v životě těžké, se stává odrazovým můstkem pro něco dalšího. Nic není nemožné, pokud půjdete za svým snem a nebudete se vzdávat.“ Ambasadorkou značky Carl F. Bucherer se stala v roce 2014.

Více o Puja Gupta - ambasador značky Carl F. Bucherer
NUBYA - AMBASADOR ZNAČKY CARL F. BUCHERER

Nubya je mezinárodní pěvecká hvězda žijící ve Švýcarsku. Sebevědomá a energická zpěvačka setrvává na své pěvecké cestě s cílevědomostí . Je si jistá, že bez odvahy a vize zůstanou naše sny jen obyčejným přáním a mimo náš dosah. Ambasadorkou značky Carl F. Bucherer se stala v roce 2014.

Více o Nubya - ambasador značky Carl F. Bucherer
MURAT YAKIN - AMBASADOR ZNAČKY CARL F. BUCHERER

Murat Yakin je trenérem švýcarského fotbalového týmu FC Luzern. Je dokonalým příkladem toho, jak někdo s pevnou víru v sebe sama a spolu s fotbalovým týmem může převést i ty nejméně možné sny v realitu. Ambasadorem značky Carl F. Bucherer se stal od roku 2012.

Více o Murat Yakin - ambasador značky Carl F. Bucherer
MUJINGA KAMBUNDJI - AMBASADOR ZNAČKY CARL F. BUCHERER

Mujinga Kambundji je nejrychlejší sprinterkou Švýcarska.Dokonce už ve svém raném věku předvedla vynikající běh na tartanové trati. Cílevědomá atletka dosahuje stále lepších a lepších výkonů. Ambasadorkou značky Carl F. Bucherer se stala od roku 2015.

Více o Mujinga Kambundji - ambasador značky Carl F. Bucherer
LISA HAYDON - AMBASADOR ZNAČKY CARL F. BUCHERER

Lisa Haydon je indická topmodelka, herečka a návrhářka – sofistikovaná, sebevědomá a stylová žena mnoha podob. Ambasadorkou značky Carl F. Bucherer se stala v roce 2014.

Více o Lisa Haydon - ambasador značky Carl F. Bucherer
LI BINGBING - AMBASADOR ZNAČKY CARL F. BUCHERER

Li Bingbing je úspěšná čínská herečka a zpěvačka . Pro Čínu představuje jedinou herečku, která byla mezinárodně oceněná. Stala se též první asijskou ambasadorkou značky Carl F. Bucherer.

Více o Li Bingbing - ambasador značky Carl F. Bucherer
FRANCO CAVEGN - AMBASADOR ZNAČKY CARL F. BUCHERER

Franco Cavegn je bývalý elitní švýcarský sportovec. V průběhu své sportovní kariéry se švýcarský rodák motivoval heslem „Vždy vpřed a v čele!“. Ambasadorem značky Carl F. Bucherer se stal od roku 2014.

Více o Franco Cavegn - ambasador značky Carl F. Bucherer