Hodinky Certina tvoří po stránce designu dokonalé skloubení elegance a sportu, po technické stránce mimořádná odolnost.

Návrat ke kořenům

Certina, která je jednou z nejstarších hodinářských značek ve Švýcarsku, letos slaví 125. výročí. Samotnými Švýcary velmi oblíbená značka pojala jubileum jako návrat ke kořenům. Ty tvoří po stránce designu dokonalé skloubení elegance a sportu, po technické stránce mimořádná odolnost daná především proslulým konceptem DS.

Certina značka s tradicí

Certina a expedice

Certina testována při extrémních expedicích

Hodinky Certina DS byly testovány při několika extrémních mezinárodních expedicích, kde odolaly těm nejnáročnějším podmínkám. Potápěčské hodinky Certina DS 2 a DS 3 s rytinou želvy na víku pouzdra se staly legendárními a jejich limitované edice jsou vyhledávány potápěči i sběrateli.

Více o modelech z našeho katalogu

Certina a sport

Dynamická značka je spojena s takovými sportovními legendami, jako jsou Muhammad Ali, Mike Doohan, Alex Crivillé, Colin McRae, Petter Solberg, Sete Gibernau, Timo Glock, Robert Kubica a v neposlední řadě s hollywoodským kaskadérem narozeným ve Švýcarsku Oliverem Kellerem.

Certina a sport

Certina dnes

Certina - oficiální časoměřič WRC

V současné době je Certina oficiálním partnerem a časoměřičem pro FIA WRC-World Rally Championship. Certina je člen největšího výrobce hodinek na světě švýcarského koncernu Swatch Group.


Oficiální web společnosti Certina:     www.certina.com

Články v našem magazínu