KATE WINSLET - AMBASADOR ZNAČKY LONGINES

Kate Winslet je jedna z mezinárodně nejlepších a nejoblíbenějších hereček. Svou kariéru vystavěla na mnoha filmech, které boří obvyklé konvence. Dokáže vždy vytvořit naprosto novou postavu pohybující se snadno od dramatu až k vášnivé romantice a excentrické jedinečnosti. Ambasadorkou Longines je od roku 2010.

Více o Kate Winslet - ambasador značky Longines
SIMON BAKER - AMBASADOR ZNAČKY LONGINES

Australský herec Simon Baker dobře prezentuje stěžejní hodnoty značky Longines a dokonale vystihuje slogan: „Elegance je postoj“. Jako ambasador značky Longines byl poprvé představen na slavných koňských dostizích Grand de Diane Longines v Chantilly v roce 2012.

Více o Simon Baker - ambasador značky Longines
ANDRE AGASSI - AMBASADOR ZNAČKY LONGINES

Americký tenista Andre Agassi je považován za jednoho z nejlepších tenistů historie. Kromě toho se vyznačuje i svou velkorysostí, která ho vedla k založení charitativního projektu The Andre Agassi Foundation of Education, jejímž cílem je poskytovat mladým v Las Vegas vhodné vzdělávací příležitosti. Značka Longines přivítala tuto tenisovou legendu mezi své ambasadory v roce 2007, kdy byla představena nová kolekce hodinek Sport.

Více o Andre Agassi - ambasador značky Longines
AKSEL LUND SVINDAL - AMBASADOR ZNAČKY LONGINES

Norský lyžař Aksel Lund Svindal, vítěz mnoha závodů a několikanásobný držitel Křišťálového glóbu, ztělesňuje sportovní eleganci značky Longines již od roku 2007. 

Více o Aksel Lund Svindal - ambasador značky Longines