2. ročník Prague PlayOffs se značkou Longines

Publikováno: 28.6.2019
Rubrika: Partnerství a události
2. ročník Prague PlayOffs se značkou Longines

V listopadu od 21. do 24. proběhne v O2 aréně druhý ročník Prague Playoffs. Přijměte naše pozvání a nechte se okouzlit elegantním světem nejrůznějších jezdeckých disciplín. 

Global Champions Prague PlayOffs je jedinečná sportovní akce, při níž se v Praze představí nejlepší parkuroví jezdci a koně světa. Hlavní město České republiky se tak stává jednou z exkluzivních destinací, které jsou zapojené do prestižní série Longines Global Champions Tour a Global Champions League.

Longines Global Champions Tour je seriál parkurových závodů nejvyšší kategorie s pěti hvězdami, v němž největší světové hvězdy sbírají v jednotlivých kolech body do individuálního žebříčku. V posledním kole v katarské metropoli Dauhá se pak rozhoduje o šampionovi túry. Prague Playoff je poslední soutěží této série v daném roce a po ní následuje již jen závěrečný závod v Kataru na přelomu února a března následujícího roku. 

Přítomnost značky Longines jako hlavní časomíry a partnera jezdeckých soutěží dodává akci ještě větší prestiž a nepopiratelně i eleganci, jež je esencí společnosti Longines.