zavřít
Každá vteřina Magazín Hodinářství Bechyně

Aishwarya Rai Bachchan - ambasador značky Longines

Indická kráska Aishwarya Rai Bachchan je dokonalým ztělesněním motta hodinářské značky Longines: „Elegance je postoj“. Ambasadorkou značky Longines se stala roku 2006.

Aishwarya Rai Bachchan - ambasador značky Longines

Aishwarya Rai se narodila v roce 1973 v Mangalore v Indii. Díky své přirozené kráse se při studiu architektury začala živit modelingem. Zaznamenala fenomenální úspěch, a tak se rozhodla pokračovat v modelingu na profesionální úrovni. V roce 1994 získala titul Miss World a záhy si získala i slavný Bollywood. V roce 1996 se s velkým úspěchem představila jako herečka. Od té doby ztvárnila mnoho rolí a posbírala řadu filmových cen.

V roce 2002 odehrála hlavní roli ve filmu Devdas, nejambicióznějším filmu v historii Bollywoodu, který triumfoval i na Mezinárodním filmovém festivalu v Cannes. Aishwarya tak dosáhla mezinárodního věhlasu. V roce 2003 se připojila k filmové porotě filmového festivalu v Cannes. Herecká cesta do Hollywoodu na sebe nenechala dlouho čekat. Jejím prvním úspěšným filmem v angličtině se stal film Moje velká indická svatba v roce 2004, po kterém následovalo mnoho dalších filmů americké produkce. V roce 2007 se Aishwarya přiřadila do nejznámější rodiny Bollywoodu sňatkem se známým hercem Abhishekem Bachchanem. Založila dobročinnou nadaci, která nese její jméno a pomáhá nejvíce znevýhodněným lidem v Indii.

ambasadorka elegance Longines - řada DolceVita

Další články o ambasadorech našich značek naleznete v sekci OSOBNOSTI A HODINKY.