zavřít
Každá vteřina Magazín Hodinářství Bechyně

All Blacks - ambasador značky Tudor

Nejslavnější rugbyový tým se stal tváří značky Tudor od roku 2017 v nové kampani „Born To Dare“.  Tým All Blacks sdílí stejné hodnoty jako hodinky Tudor: dosažené úspěchy díky nebojácnému přístupu k životu, uchování tradic, robustnost a odolnost v extrémních podmínkách.

All Blacks - ambasador značky Tudor

Připraveni na vše

Ragby té nejvyšší úrovně, na níž hraje tým All Blacks, rozhodně není žádná procházka růžovým sadem. Tato mezinárodní utkání vás pořádně prověří: musíte obstát jak po fyzické a vytrvalostní stránce, tak v oblasti strategie hry a odolnosti vůči psychickému tlaku. Předváděním světově proslulého a působivého maorského tance haka před každým mezistátním utkáním All Blacks ukazují svou odhodlanost a připravenost na vše. Pro All Blacks pak tanec haka vyjadřuje to, kým jako Novozélanďané jsou a koho reprezentují.

Oddanost tradici

S historií více než jednoho století jsou All Blacks nejen nejúspěšnějším národním ragbyovým týmem všech dob, ale též jedním z nejúspěšnějších a nejlegendárnějších sportovních týmů světa, který si při mezinárodních kláních drží skvostnou bilanci 77 % vítězství. Ačkoliv je Nový Zéland poměrně malou zemí se 4,5 miliony obyvatel, koluje v žilách tamních 150 000 registrovaných hráčů ragby obrovské množství talentu – a ještě větší skupina nadšených fanoušků jim pak zajišťuje vždy skvělou podporu. Díky špičkovým tréninkovým postupům uplatňovaným od útlého věku, odvážnému vnímání tohoto sportu i trvalému důrazu na pokoru a týmového ducha má tým All Blacks jako celek vždy navrch před hvězdnými jednotlivci. Společně posouvají hru do nových a nových výšin a každá generace hráčů je pověřena strážením ducha legendárního týmu.

Zachovat to nejlepší z minulosti

All Blacks nesou jméno podle barvy týmového dresu. Černý dres se stříbrným zobrazením kapradiny, dnes již nedílnou součást národní ragbyové tradice, začal novozélandský tým oficiálně používat v roce 1893. Jedná se o věčný symbol dědictví a ducha All Blacks. Sportovci oblékající tento ikonický černočerný dres se nepovažují za jeho majitele, nýbrž ochránce – a ctí dávnou zásadu velící zanechat jej v lepší pozici, než s jakou jej přijímali.

Prakticky testováno při extrémní zátěži

All Blacks nosí na zápěstí model Black Bay Dark, zcela černé ocelové potápěčské hodinky s designem inspirovaným historickými tradicemi, které se dokonale hodí k jejich týmovým barvám. Tyto hodinky jsou stejně robustní jako jejich nositelé a v souladu s hodinářskou filozofií značky Tudor prochází náročným testováním při extrémní zátěži. Zároveň model Black Bay Dark vzdává hold více než 60ti rokům, které Tudor věnoval zdokonalování ideálních hodinek pro profesionály.