zavřít
Každá vteřina Magazín Hodinářství Bechyně

Balmain Orithia II – klenot ženskosti

Podobně jako jeden jediný střih, záhyb nebo barevný tón může z šatů udělat osobitou deklaraci vkusu, je i paleta možností a variant nabízená kolekcí Orithia II klíčem k individualizaci. Hodinky s koženými řemínky ve snových barvách, harmonické snoubení kovů dvou barev, lahodné čokoládové tóny i abstraktní květinové vzory s geometrickým nádechem vám dodají pocit výjimečnosti.

Balmain Orithia II – klenot ženskosti

Kráska v růžovém

Zosobnění ryzí ženskosti, která je s kolekcí Orithia II neodmyslitelně spjata, představují hodinky s koženým řemínkem starorůžové barvy a krokodýlím vzorem. Motiv „krásky v růžovém“ se přenáší i na pouzdro barvy růžového zlata a propracované úchytky řemínku. Elegantní zlaté ručky odměřují běh času. Tyto romantické hodinky vznikly, aby nám připomínaly, že vždy je ten správný čas snít, aniž by jakkoliv slevily z požadavků na kvalitu, které očekáváme od švýcarského hodinářství.

Číselníky s arabeskovými motivy

Příběh kolekce Balmain Orithia II má 13 šťastných konců. Obzvláště hravé jsou inovativní podoby číselníků s arabeskovými motivy, které na první pohled připomínají abstraktní malby s motivy zvěrokruhu. Tyto květinové obrazy doplňují charakteristické dekorace slunečních hodin ve středu číselníku pro zdůraznění nebeské tematiky.

Tyto hodinky jsou šité na míru ženám jednadvacátého století, které vědí, že být jiná je synonymem okouzlení.

Více o modelech z našeho katalogu