David Leitch, režisér a ambasador značky Carl F. Bucherer, dosadil do svého akčního snímku Atomic Blonde do přední role hodinky Carl F. Bucherer. 

Carl F. Bucherer hraje důležitou roli ve filmu Atomic Blonde

17. července 2017 proběhla v Berlíně na Postupimském náměstí premiéra thrilleru Atomic Blonde. V novém hollywoodském filmu v hlavní roli s herečkou Charlize Theron sehrály důležitou roli hodinky značky Carl F. Bucherer. Propojení mezi filmem a hodinářskou rodinnou firmou z Lucernu se odehrávalo v několika rovinách, a to díky režiséru Davidu Leitchovi, který je již několik let tváří této značky. 

herec Daniel Bernhard, režisér David Leitch, producent AJ Dix

Tajemství Buchereru

Hlavní hrdinka Charlize Theron nosí ve filmu na ruce hodinky Manero Auto Date s diamantovou lunetou (ref. 00.10911.08.33.11). Důležitou informaci se dozvídá díky modelu Manero Flyback (00.10919.03.13.01), který ji nasměruje dál v jejím pátrání. Nejzásadnější roli však sehrály hodinky Manero CentralChrono (ref. 00.10910.08.33.21), ale jejich tajemství nebudeme dopředu prozrazovat. 

hodinky Carl F. Buchere v Atomic Blonde

Carl F. Bucherer podpořil své ambasadory jako exkluzivní partner světové premiéry Atomic Blonde v Berlíně. Kromě hlavních osobností filmu se na červeném koberci objevil i hodinářský stolek, kde mistr hodinář z dílny Carl. F. Bucherer nabízel pohled do tajů hodinářského umění.ambasador Daniel Bernhardt, hodinář Frantzke a CEO Sascha Moeri

Propojení mezi světem filmu a hodinařiny je však mnohem hlubší než tato slavnostní událost. „Hollywood proměňuje sny ve skutečnost na velkém plátně a naše hodinky realizují sny na vašem zápěstí,“ říká Sascha Moeri, CEO společnosti Carl F. Bucherer.

hodinky Carl F. Bucherer