Connor McGregor otestoval Rolex Day-Date

Publikováno: 13.4.2020
Rubrika: Osobnosti a hodinky
Connor McGregor otestoval Rolex Day-Date

O odolnosti hodinek Rolex kolují legendy, málokdo má však kuráž ověřit naplno, co jemná mechanika uvnitř bytelného pouzdra vydrží. Platinové Day-Date byly však nedávno vystaveny jedné z největších výzev, jíž mohou hodinky na poli sportu čelit.

Connor McGregor alias Notorious

Pokud se smíšených bojových umění (MMA) týče, je žijící legendou bývalý irský šampión, Connor McGregor. V posledních letech se McGregor více než zápasům věnoval svým podnikatelským aktivitám, nic to však nemění na tom, že to byl právě on, kdo k tomuto syrovému sportu přitáhl desítky miliónů diváků. Ti všichni dnes vyhlížejí připravovaný zápas, na který bojovník s přezdívkou „Notorious“ intenzivně trénuje.

Na tréninku s platinovými Rolex Day-Date

Na sociálních sítích vyvolalo vlnu rozporuplných reakcí právě video, které McGregor sdílel ze svého tréningu. Jedná se o velmi dynamického bojovníka, který dokáže jedinou přesnou ranou svého soupeře „odrovnat“. Myšlenka, že by měl během tréninku na zápěstí platinové Rolex Day-Date v hodnotě výrazně přesahující milion korun, vypadá proto dost surreálně. Nicméně právě to se stalo!

Nutno ovšem podotknout, že i když měl Connor tyto hodinky během sparringu (nácvik boje ve dvojici), takový blázen, aby je měl na zápěstí i při ostrém boxerském tréningu na boxovacím pytli, kde jsou navíc nezbytné bandáže a rukavice, nejspíš není. Na videu, kde trénuje na techniku a reflexy však pěkných pár ran rozdá a tlumení otřesů uvnitř hodinkového mechanismu tak překračuje své limity. Přežily by stejnou zátěž McGregorovy hodinky Patek Philippe Nautilus nebo jeho klasické Breguet? Také o tom může spekulovat téměř sedm milionů lidí, kteří video na sportovcově instagramovém účtu za pár dní shlédli.

Autor: Pavel Hrůza
Foto: IG/thenotoriousmma