zavřít
Každá vteřina Magazín Hodinářství Bechyně

Dámské novinky Balmain v roce 2018

Podle očekávání představila značka Balmain i v roce 2018 na Basilejském veletrhu nadčasové novinky dámských modelů.

Dámské novinky Balmain v roce 2018

Balmain Flamea II

Nejvíce pozornosti mezi letošními novinkami Balmain získaly dámské hodinky Balmain Flamea II. Na první pohled upoutají svými originálními číselníky se dvěma druhy geometrických motivů a barevnou paletou od bílé přes světle modrou až po tmavou perleť. Jak je u Balmainu zvykem, lze i u těchto quartzových dámských hodinek vybírat z mnoha kombinací.

Balmain Flamea II

Dámská klasika

Klasickým tvarům řady Balmain Maestria Lady Round II dodávají originalitu jemně gilošované číselníky v bílém, bleděmodrém a černém designu. 

Tradiční pojetí představují modelové řady Balmain de Balmain II Mini s průměrem pouzdra 29 mm a  Balmain de Balmain II XS o velikosti 25 mm, které se hodí pro velmi drobná zápěstí. V této ladné kolekci se často vyskytuje motiv arabesky a doplňuje ho perleť nebo diamanty. Balmain de Balmain II XS

Také hodinky Elegance Chic vychází ve 3 velikostech Elegance Chic XS, Elegance Chic Mini a Elegance Chic L a na jejich číselnících se promítají různé prvky tolik typické pro Balmain. 

Dámské elegantní hodinky z řady Madrigal Lady II se rozrostly o další modely s perleťovými číselníky a indexy nahradily u letošních novinek římské číslice.

Oválný tvar Haute Elegance Oval 

Letošní novinkou byly i hodinky Haute Elegence Oval v provedení s atypickým číselníkem, jež jsou zajímavé nejen svým oválným tvarem, ale i prvkem uchycení pouzdra do stěžejky řemínku. Jednotný prvek vnitřní elipsy pak znovu rámuje okolí ručiček a pod nimi umístěný samostatný čítač pro měření vteřin.