David Beckham v nové kampani pro Tudor

Publikováno: 7.11.2018
Rubrika: Osobnosti a hodinky
David Beckham v nové kampani pro Tudor

Někdejší úspěšný tvůrce hry se stal úspěšným tvůrcem stylu a nyní je tato globální superhvězda opět tváří nové kampaně značky Tudor.

Na fotografiích zachytil charismatického stylotvůrce renomovaný britský módní fotograf David Sims. Pro kampaň s názvem #BornToDare vznikly dvě různé fotografie se dvěma různými hodinkami.

Modely Tudor na zápěstí Beckhama

Na první zdobí zápěstí někdejšího fotbalisty hit předloňského veletrhu v Basileji Black Bay Bronze na pleteném pásku, který si Tudor nechává vyrábět na speciálních mechanických pletacích strojích. Na druhé fotce nosí ležérně oděný Beckham s vizáží oduševnělého dřevorubce letošní přírůstek do kolekce švýcarské značky - Black Bay Fifty-Eight s pouzdrem o průměru 39mm, tentokrát na ocelovém tahu.

David Beckham

Vášnivý sběratel hodinek

David Beckham je nyní ve službách Tudoru více než rok a toto spojení je vnímáno veskrze pozitivně jak fanoušky švýcarské značky, tak fanoušky fotbalové legendy. Zásluhu na tom má jistě i fakt, že byl Beckham znám jako zapálený sběratel hodinek ještě dříve, než ke spolupráci došlo. Autenticita se počítá. Staví na ní i videoklip, který je součástí kampaně. V režii Davida Simse Beckham mluví například o své vášni k hodinkám a o svých prvních Tudorech, což byl historický kousek, který pro něj mnoho znamenal.

V rámci kampaně #BORNTODARE ambasadoři značky David Beckham a Lady Gaga nesdílí jen své tváře, ale především své příběhy, které formovaly jejich odvahu.

Autor: Pavel Hrůza