Global Champions Prague Playoffs 2021 se blíží!

Publikováno: 16.11.2021
Rubrika: Partnerství a události
Global Champions Prague Playoffs 2021 se blíží!

Jedinečná parkurová show míří opět do České republiky. Nejlepší jezdci a koně světa se 18.–21. 11. 2021 již potřetí sejdou v Praze a značka Longines a my s ní budeme u toho. Přijměte naše pozvání a objevme společně fascinující a elegantní svět jezdectví.

Už pouze několik týdnů dělí fanoušky z celého světa od jedinečné události Global Champions Prague Playoffs 2021. Hlavní město České republiky se tak již potřetí stává exkluzivní destinací, která přivítá ty nejlepší jezdce a koně z celého světa. Diváci se tak mohou tak těšit na napínavé 4 dny, ve kterých budou jezdci soutěžit o zajímavé ceny, ale hlavně o titul šampióna celé série. Příznivcům parkurového sportu se zde tak naskytne jedinečná podívaná, kdy mohou sledovat skutečnou eleganci závodů. Těch zúčastní legendární jména, mezi nimiž nebude chybět ani olympijský vítěz z Tokia Ben Maher a členové domácího týmu Prague Lions.

Longines Global Champions Tour a Global Champions League

V pražské O2 areně se tak během víkendu odehrají dva prestižní seriály: Longines Global Champions TourGlobal Champions League. V prvním seriálu parkurových závodů se mezi sebou utkají vítězové jednotlivých Grand Prix, kteří proti sobě nastoupí v Longines Global Champions Tour Super Grand Prix, jež tak nabídne to nejlepší z celé sezóny.

V roce 2016 se k Longines Global Champions Tour připojila Global Champions League určená pro týmy. Je zcela unikátní tím, že družstva jsou složená z jezdců různých národností, což neexistuje v žádné jiné jezdecké soutěži. Pražská O2 arena bude hostit v rámci Global Champions Prague PlayOffs také vrchol týmového klání – tzv. Super Cup, kde se střetne 16 nejlepších týmů.

Doprovodný program a prezentace Longines

Kromě napínavé parkurové soutěže nabídne Prague PlayOffs divákům i skvělé doprovodné programy jako jezdeckou disciplínu Horseball, která se vůbec poprvé představí v České republice, dechberoucí podívanou jezdců ze stáje Trojan v Trickridingu či na adrenalinový zážitek při sledování závodu čtyřspřežích koní.

My, jako výhradní distributor značky Longines pro český trh, budeme na akci po celou dobu společně s našimi obchodními partnery a hosty. Kromě toho nás najdete i na prodejním stánku Longines v prostorách O2 areny, kde bude možné se setkat, prohlédnout i zakoupit si hodinky této věhlasné švýcarské značky.