Oficiálním partnerem České jezdecké federace budeme i během následujících dvou let. Spolupráce těchto dvou institucí začala v roce 2018 a nově byla prodloužena až do konce prosince 2020.

Hodinářství Bechyně je oficiálním partnerem ČJF na další dva roky

Hodinářství Bechyně na závodech J&T BANKA CSI3*-W Olomouc

„S koňmi a jezdeckým sportem je Hodinářství Bechyně spojeno od roku 2014, kdy se v České republice uskutečnily po delší době závody zařazené do Světového poháru v parkurovém skákání. Od té doby je značka Bechyně propojena s mítinkem J&T BANKA CSI3*-W Olomouc a nejinak tomu bude i při letošním 6. ročníku této akce. „Chceme poprvé představit novou parkurovou překážku v barvách naší společnosti,“ prozradila jednatelka společnosti Lenka Bechyňová.

Užší spolupráce s Českou jezdeckou federací do roku 2020

V roce 2018 Hodinářství Bechyně rozšířilo svoji podporu jezdeckého sportu díky uzavření oficiálního partnerství s Českou jezdeckou federací. Značka Bechyně je výrazně prezentována na internetových stránkách této zastřešující organizace jezdeckého sportu v České republice, ale také u televizních záznamů významných událostí ve všech sdružovaných jezdeckých disciplínách. Od letošního roku by pak měla být výrazněji vidět i při vybraných domácích akcích. „Jsme moc pyšní na to, že právě Hodinářství Bechyně je naším oficiálním partnerem. Jezdecký sport v České republice zažívá v posledních letech obrovský nárůst v popularitě a pevně věříme, že podobných partnerství jako je toto bude přibývat,“ uvedla prezidentka České jezdecké federace Olga Plachá při oficiálním podpisu partnerské smlouvy platné až do konce roku 2020.

K podpisu dvouleté spolupráce došlo na naší prodejně na Václavském náměstí v prostoru značky Longines, která má velmi silnou tradici právě v podpoře jezdectví.