Hodinářství Bechyně partnerem 10. ročníku Stardance

Publikováno: 11.10.2019
Rubrika: Hodinářství Bechyně
Hodinářství Bechyně partnerem 10. ročníku Stardance

Hodinářství Bechyně je opět partnerem taneční soutěže Stardance. Desátá řada začne 12. října 2019 a až do Vánoc se můžeme těšit na sledování skvělých výkonů známých osobností na tanečním parketu. Odměnou všem účastníkům bude i letos poukaz na hodinky Longines či Balmain.

Výkon, souhra a elegance

Taneční parket je vždy středem pozornosti. Taneční dvojice předvádí sehrané pohyby s elegancí a grácií. Píle, výkon, souhra a elegance jsou právě tím společným jmenovatelem pro tanec a hodinařinu. Obdivujeme úsilí a čas, které známé osobnosti, profesionálové z jiných oblastí, než je právě tanec, vložili do několikaměsíčních tréninků. Již druhý rok jsme hrdým partnerem pořadu StarDance.

Jubilejní ročník StarDance

Desátá jubilejní řada StarDance připomene to nejlepší z historie soutěže a zároveň přinese spoustu atraktivních novinek, které umocní mimořádnost tohoto ročníku. Divákům se opět představí deset osobností různých profesí.

 „Někteří lidé si myslí, že dobrým tanečníkem se musíte narodit, ale všichni dobří tanečníci, které znám, se museli učit a tvrdě trénovat“, zněla slova slavného amerického tanečníka Freda Ataire. O tom se koneckonců přesvědčíme sami během několika večerů se StarDance.

Taneční páry 10. řady StarDance

Ocenění za odvedenou práci

Tento rok budou porotci již tradičně Tatiana Drexler a Zdeněk Chlopčík. Nově pak Richard Genzer a Jan Tománek, kteří se již dříve zúčastnili StarDance jako soutěžící. Všichni z porotců jsou odborníci na tanec, kteří musí během vystoupení analyzovat každý pohyb soutěžního páru a spravedlivě ho ohodnotit. Spolu s nimi bude tanečníky sledovat a hodnotit každý týden přes milion diváků u televizí. Na základě jejich hlasů každý týden soutěž opustí jeden pár, který od Hodinářství Bechyně za poctivě odvedenou práci dostane poukaz na hodinky značky Longines či Balmain.

Věrní průvodci soutěží

Moderátory zůstávají zkušení profesionálové Tereza Kostková a Marek Eben, kteří bez zaváhání improvizují před účinkujícími, diváky i kamerami. Seznámí nás se soutěžícími, kteří si za své úsilí při nácviku složité choreografie a jejího finálního předvedení zaslouží minimálně obdiv.

Během podzimu spolu s námi sledujte úchvatné výkony tanečníků.