zavřít
Každá vteřina Magazín Hodinářství Bechyně

Hodinářství Bechyně partnerem soutěže Stardance

Hodinářství Bechyně se stalo partnerem televizní soutěže Stardance. Všechny účastníky odmění hodinkami Longines nebo Balmain dle jejich výběru.

Hodinářství Bechyně partnerem soutěže Stardance

Elegance ukrytá v tanci i hodinkách

Tanec, krásné šaty a především elegance, to jsou atributy tanečního večera Stardance. Právě zmíněná elegance je tolik vlastní značkám Balmain i Longines, proto je toto spojení velmi přirozené. Dalším pojítkem mezi Hodinářstvím Bechyně a touto soutěží je osoba respektovaného moderátora Marka Ebena, který hodinky Longines sám nosí a před několika lety moderoval slavnostní otevření naší prodejny na Václavském náměstí.

Hodinky jako upomínka na jedinečné chvíle

Taneční pár, který v sobotním přímém přenosu získá nejméně hlasů a dál nepostoupí, získá vždy velmi příjemnou kompenzaci ve formě hodinek Longines nebo Balmain dle vlastního výběru. Samozřejmě nejde o pouhou kompenzaci, kvalitní hodinky budou jak upomínkou, tak hodnotným služebníkem.

 

Taneční soutěž Stardance

Soutěž s celým názvem „StarDance …když hvězdy tančí“ je taneční show, kterou od listopadu 2006 vysílá televizní stanice ČT1. Aktuální ročník je již devátým. Populární soutěž je českou verzí britské televizní show Strictly Come Dancing. Marek Eben a Tereza Kostková jsou stálými moderátory již od první řady.

Soutěžní páry se skládají ze dvou členů z nichž jeden je osobnost a druhá profesionální tanečník. Osobnostmi jsou zde sportovci, herci, zpěváci apod. Každý pár předvádí předem určený druh tance a soutěží s ostatními o body poroty a o SMS hlasy diváků. Pokud pár obdrží nejnižší hodnocení, soutěž opouští, dokud nezůstane výherní pár.

Foto: Česká televize / Hodinářství Bechyně