Longines na Prague PlayOffs

Publikováno: 10.12.2018
Rubrika: Partnerství a události
Longines na Prague PlayOffs

Global Champions Prague PlayOffs je jedinečná sportovní akce, při níž se v Praze představí nejlepší parkuroví jezdci a koně světa. Značka Longines a také my budeme u toho.

Prague Play Offs se koná 13.-16.12.2018 v Praze. Hlavní město České republiky se tak stává jednou z exkluzivních destinací, které jsou zapojeny do prestižní série Longines Global Champions Tour a Global Champions League.

Velká cena Longines - Super Grand Prix

Longines, který je propojen s jezdectvím již od roku 1878, je partnerem a oficiální časomírou celého seriálu. Letos poprvé bude jedním ze sportovních vrcholů soutěž Longines Global Champions Super Grand Prix. Jedná se o ojedinělou Velkou cenu vyhrazenou pro nejlepší jezdce hlavních soutěží všech šestnácti předešlých mítinků Longines Global Champions Tour 2018.

Putovní trofej Longines

Je to zcela nové ocenění a finálová soutěž letošního roku. Vítěz tohoto klání získá putovní trofej, na kterou bude umístěn štítek s jeho jménem. Tuto trofej můžete vidět až do začátku Prague PlayOffs ve výloze naší prodejny na Václavském náměstí.

Longines na Prague PlayOffs

Na této jedinečné sportovní akci, při níž se v Praze představí nejlepší parkuroví jezdci a koně světa, bude přítomen i Walter von Känel, prezident společnosti Longines. My jako výhradní distributor značky Longines pro český trh budeme na akci po celou dobu společně s našimi obchodními partnery a zákazníky. Kromě toho nás najdete i na prodejním stánku Longines v prostorách O2 arény, kde bude možné se setkat, prohlédnout i zakoupit si hodinky švýcarské věhlasné značky. 

Longines Global Champions Tour 

Longines Global Champions Tour založil v roce 2006 Jan Tops – zlatý medailista z olympiády v Barceloně. Dal tak vzniknout seriálu parkurových závodů, v němž největší světové hvězdy sbírají v jednotlivých kolech body do individuálního žebříčku.

Global Champions League

V roce 2016 se k Longines Global Champions Tour připojila Global Champions League určená pro týmy. Je zcela unikátní tím, že družstva jsou složená z jezdců různých národností, což neexistuje v žádné jiné jezdecké soutěži. Pražská O2 aréna bude hostit v rámci Global Champions Prague PlayOffs také vrchol týmového klání – tzv. Super Cup, kde se střetne 16 nejlepších týmů.

Foto: Prague PlayOffs / Longines