Martin Stráník - s hodinkami Tudor na cestě vzhůru

Publikováno: 19.7.2019
Rubrika: Partnerství a události
Martin Stráník - s hodinkami Tudor na cestě vzhůru

Muž, který ponese hodinky Tudor hrdě vzhůru. Mistr České republiky a první vicemistr světa ve sportovním lezení Martin Stráník bude při zdolávání výšek nosit hodinky Tudor Black Bay Fifty-Eight, které budou muset vydržet extrémní zatížení při kvalifikaci na olympijské hry roku 2020, na kterých se mezi sporty objeví nově i sportovní lezení.

Sportovní lezení

Martin Stráník dosahuje úspěchů ve sportovním lezení a boulderingu nejen u nás, ale i v zahraničí. Nachází cestu tam, kde ji ostatní raději ani nehledají. K tomu mu dopomáhá síla a vytrvalost, se kterou se drží nejen skal, ale i na špičce světových horolezeckých žebříčků. Nejraději zlézá bouldery v oblasti Bor v CHKO Broumovsko nebo méně často v Rocklands v Jihoafrické republice. Náročnost pro Martina i jeho hodinky spočívá ve velice těsném kontaktu se skalami, velmi dynamickém přesouvání se mezi úchyty a v riziku pádu a zranění. Můžete ho vidět trénovat v horách několik metrů nad zemí a bez jištění i v teplotách lehce pod nulou.

Na zápěstí Tudor Black Bay Fifty-Eight

Součástí vybavení Martina Stráníka jsou nyní automatické hodinky Black Bay Fifty-Eight od značky Tudor vyrobené z kvalitní oceli, s vysoce odolným safírovým sklíčkem a luminiscenčními prvky. Vodotěsné jsou až do 200 metrů. Díky těmto vlastnostem jsou ideálními pomocníky při potápění a dalších outdoorových aktivitách, takže pomůžou i při doplňkovém vytrvalostním tréninku.

Black Bay Fifty-Eight

V duchu #BornToDare

Stejně jako Tudor ve svém sloganu #BornToDare si i Martin Stráník troufá na ty nejobtížnější výzvy, při kterých posunuje hranice svých možností a stává se lepším. Přesně pro tyto vlastnosti jsme si ho vybrali jako ambasadora a je pro nás potěšením, že na své cestě na vrchol nosí na zápěstí hodinky Tudor Black Bay Fifty-Eight od Hodinářství Bechyně.