Nadčasová elegance La Grande Classique de Longines

Publikováno: 26.5.2020
Rubrika: Představení hodinek
Nadčasová elegance La Grande Classique de Longines

La Grande Classique de Longines je řadou, která sehrála stěžejní roli v budování reputace značky s okřídlenými přesýpacími hodinami. Symbol klasické elegance Longines – kolekce, která byla uvedena na trh v roce 1992, v průběhu let přivítala řadu nových variací. La Grande Classique de Longines si zachovává svou nadčasovou rafinovanost a styl, v reakci k aktuálním trendům.

La Grande Classique de Longines si od svého debutu v roce 1992 získává fanoušky mezi muži i ženami. V průběhu let se řada rozšířila a nabídla nové varianty, aniž by slevila ze svého klasického ducha a elegance.

Ultratenké modely Longines

Srdcem této modelové řady je jemný štíhlý profil, který je umožněn jedinečnou konstrukcí těchto elegantních hodinek. Na dýnku pouzdra se nachází také uchycení řemínku, což je technika patentovaná společností Longines.

La Grande Classique de Longines L4.709.4.11.2

Elegance minimalismu

Ať už jsou hodinky vykládány diamanty nebo představují eleganci minimalismu, modely v ikonické řadě La Grande Classique de Longines přicházejí ve velikostech od 24 mm do 37 mm, aby dokonale padly na mužské i na ženské zápěstí. Hladké jednobarevné, perleťové nebo „Sunray“ číselníky, napodobující odraz slunečních paprsků, jsou k dispozici s klasickými indexy, s indexy z diamantů nebo s římskými číslicemi. Volba je také možná mezi materiály pouzdra a mezi řemínkem z aligátora, tahem z oceli nebo PVD zlacením.

La Grande Classique de Longines L4.766.4.94.6

La Grande Classique de Longines splňuje všechny nároky společenských hodinek.