Nová limitka Breitling Top Time Deus láká na nezapomenutelnou jízdu životem.

Publikováno: 12.3.2021
Rubrika: Představení hodinek
Nová limitka Breitling Top Time Deus láká na nezapomenutelnou jízdu životem.

Z nového partnerství značky Breitling s australskou lifestylovou značkou Deus Ex Machina se zrodily drsné retro hodinky Top Time Deus, které jsou určené pro pozemské bohy a bohyně, kteří žijí a milují dobrodružný život.

Volba svobody 

Prach v zádech, vítr ve vlasech, dvě nebezpečně rychlá kola a sluncem rozpálená cesta, která se lemuje před řidičovým milovaným horizontem. Přesně v tento moment existuje pro jezdce a jeho motorku pouze jediná věc – svoboda. Co je to ale svoboda? Je to pocit, když mezi surfařem a vlnou vznikne magické spojení, surf zmizí a jediné, co surfař vnímá, je slané moře v jeho tváři. Je to pocit, když se v ulicích města ženete na skateboardu a veškeré lavičky a obrubníky jsou pro vás jen výzvy, které je potřeba zdolat. Slovo svoboda můžeme také použít jako ekvivalent k novému modelu Top Time Deus, který je tu pro všechny, jež milují žít život naplno.

Top Time Deus, navržený společně s australskou značkou Deus Ex Machina, je příklonem k původním hodinkám Breitling ze 60. let a skutečnou poctou kočovnému duchu života. Top Time, který byl na trh původně uveden v 60. letech, měl jasnou misi: vyhovět potřebám mladých a aktivních profesionálů řadou ultramoderních chronografů.

Sportovní hodinky přitahovaly nejen tuto skupinu, ale také ty, kteří obdivovali jeho odvážné linie. Top Time Deus je volbou svobody, svobody nejen pro motorkáře, skateboardisty, batůžkáře, ale i pro všechny, kteří se nebojí vykročit z davu a objevovat krásy světa svou vlastní cestou.

Poznejte novou Breitling skupinu – Deus Squad

Top Time Deus dokonale ztělesňuje filozofii Breitling týmu Deus: Forresta Minchintona s vášní pro surfování a motocykly, profesionální surfařky Sierry Lerback a francouzského motocyklového inženýra Jeremy Taganda. Tato trojice je spřízněna s Deus Ex Machina již roky a je součástí její drsné a nebojácné DNA. Top Time Deus připomíná éru ještě před tím, než se zábava spojená s motocykly, surfováním či skateboardingem stala mainstreamovou záležitostí.

V rámci tohoto nového, vzrušujícího partnerství, se Breitling stal také oficiálním časoměřičem Deus Swank Rally - epického motocyklového závodu oslavujícího vintage motocykly na různých místech po celém světě, včetně Itálie, Francie, Austrálie a Bali.

Nezpochybnitelný retro styl

Ocelové pouzdro o průměru 41 milimetrů je doplněno hnědým řemínkem z telecí kůže, připomínajícím závodní tématiku. Stříbrný číselník disponuje žlutými a oranžovými detaily, ručkou chronografu ve tvaru blesku a dvěma subčíselníky atypického tvaru. Na zadní straně pouzdra je gravírovaný nápis “In Benzin veritas” a závodící motorkář v retro stylu, navržen kreativním ředitelem Deusu - Carby Tuckwellem.

Limitován počtem 1500 kusů, je model Top Time Deus poháněn kalibrem Breitling 23 s certifikací COSC. Hodinky Top Time Deus jsou tu pro všechny, kteří chtějí zažít skutečný pocit svobody a nebojí se dupnout na plyn a začít žít svůj život naplno.