Nové Glashütte SeaQ - stvořené pro všechna dobrodružství

Publikováno: 6.4.2021
Rubrika: Představení hodinek
Nové Glashütte SeaQ - stvořené pro všechna dobrodružství

Modrá obloha, teplé počasí a dechberoucí panoramata – jaro je tu a nejlépe si ho užijete venku. Co může být lepšího než utéct z šedi každodenního života a  dobít baterky v přírodě? Ať už pojedete na víkend do hor nebo na rychlý výlet k nejbližšímu jezeru, nový model SeaQ v rákosově zelené barvě se dokonale hodí pro dny strávené venku.  

Styl a tradice

Výrazný styl a přetrvávající kvalita, to jsou prvky, které vytváří silný dojem, jenž je stejně tak patrný u nejnovějšího modelu. Nové SeaQ probouzí k životu ducha úplně prvních potápěčských hodinek značky Glashütte Original z roku 1969 - Spezimatic Type RP TS 200. Kombinují historii s moderností tím, že přebírají vzhled původního modelu Spezimatic a dávají mu novou, odvážnou interpretaci 21. století.

Připravené čelit všem výzvám

Přestože jsou SeaQ navrženy tak, aby zajistily bezpečnost ve velkých hloubkách, jsou právě tak vhodné pro nošení doma na souši. S německou přesností v srdci strojku prošly těmi nejpřísnějšími testy pro získání certifikace profesionálních potápěčských hodinek. Vyhovují normám DIN 8306 a ISO 6425 pro potápěčské hodinky, čímž splňují německé a mezinárodní standardy kvality. Proto ať už na vás čekají jakékoli výzvy, na SeaQ se vždy můžete spolehnout.

 

Vodotěsnost do hloubky 200 metrů zaručuje, že SeaQ jsou připraveny na zvládnutí kolísání tlaku stejně tak dobře, jako profesionální sportovci dnešní doby. Automatický manufakturní strojek 39-11 přináší přesnost, spolehlivost a odolnost. Otočná, rákosově zelená luneta s keramickou vložkou nabízí výjimečnou odolnost proti poškrábání, zatímco luminiscenční vrstva Super-LumiNova na ručkách, číslicích a indexech zaručuje optimální čitelnost za všech světelných podmínek.

Vždy ta správná volba

Chladná ušlechtilá ocel, charakteristické fazety a výrazné drážkování dodávají sportovní akcenty a  vytváří kontrast ke třpytivému, rákosově zelenému číselníku. Různé varianty náramků umožňují nositeli přizpůsobit si hodinky svému individuálnímu styluAť už k příležitosti neformálního pikniku s přáteli nebo elegantního večera v exkluzivní restauraci, SeaQ jsou vždy tou správnou volbou.

Glashütte Original nikdy jednoduše nesplní očekávání, ale dokáže je pokaždé překonat a v případě nových SeaQ vytvořil věrného společníka pro dobrodružství každodenního života. 

Více o modelech z našeho katalogu