Nové partnerství s BICZ Park Golf Hradec Králové

Publikováno: 11.11.2022
Rubrika: Hodinářství Bechyně
Nové partnerství s BICZ Park Golf Hradec Králové

Jsme rádi, že můžeme s potěšením představit nově uzavřené partnerství mezi BICZ Park Golf Hradec Králové a Hodinářstvím Bechyně, a věříme, že se s našimi zákazníky brzy setkáme na golfovém hřišti. 

Hodinářství Bechyně v říjnu otevřelo dveře své nové prodejny v historickém centru Hradce Králové. Vždy se snažíme v daném regionu, v němž máme své prodejny, najít vhodné lokální partnery, kteří zde budou zastřešovat naše působení a pomohou nám být blíže našim zákazníkům

Příměstské 9jamkové hřiště, které se pyšní příjemnou devítkou s nádhernou ostrovní jamkou, poskytuje prostor pro soustředění i relaxaci. Díky konceptu devíti jamek je možné hřiště projít s rezervou a mít tak dostatek času k návštěvě golfové klubovny, která je otevřena pro všechny příchozí golfisty. 

Park Golf Hradec Králové je oblíbenou destinací nejen pro golfisty. Restaurace rezortu je vyhlášená svou výbornou gastronomií a na resortu se tak pořádají časté svatby, oslavy, firemní akce či večírky. Zázemí klubu vytváří prostor pro setkávání. 

 

Prozkoumejte naše partnerství