Nový Breitling Chronomat pro ženy účelu, akce a stylu

Publikováno: 19.1.2021
Rubrika: Představení hodinek
Nový Breitling Chronomat pro ženy účelu, akce a stylu

Díky svému závazku k základním hodnotám a inovacím Breitling posouvá hranice, ať už je to vysoko nad mraky, na zemi nebo hluboko pod hladinou oceánu. Stejně všestranný a atraktivní jako je skupina Spotlight Squad, je také nejnovější řada Chronomat 36 a 32, která vezme ženy kamkoli chtějí jít.

Vůbec první Chronomat od značky Breitling navržený pro ženy je vhodný pro každou příležitost. Zatímco jeho kořeny sahají do 80. let, tento dopředu hledící model je věnovaný inovativním ženám dneška, které vytváří nový přístup a vyzývají stereotypy.

Tyto sportovní, ale přesto elegantní hodinky jsou inspirovány moderním retrem a snadno přenesou jejich nositelku z obchodního jednání na pláž i všude mezi tím. Symbolizují kompetence a nenucený styl.

Každodenní luxus ve dvou velikostech a mnoha tvářích 

Ohromující hodinky z řady Chronomat jsou vybaveny pro značku ikonickým náramkem Rouleaux se sponou ve tvaru motýla, který je robustní i elegantní zároveň. Jako všechny hodinky Breitling, jedná se o chronometry certifikované COSC - nezávislé potvrzení jejich švýcarské přesnosti. Plavci, surfaři a všichni milovníci vody ocení jejich voděodolnost do hloubky 100 metrů.

Pokud jde o povrchovou úpravu, modely z řady Chronomat jsou téměř stejně rozmanité jako ženy ve skupině Spotlight, kterou zastupují Charlize Theron, Misty Copeland a Yao Chen. Spolu s výběrem velikostí (36 mm pro automatický a 32 mm pro SuperQuartz strojek) nabízí také několik variant pouzder: ušlechtilou ocel, 18karátové růžové zlato a bicolorní kombinaci. Ženy, které touží po extra jiskře, mají možnost volby modelů s diamanty osázenou lunetou a indexy.

Poklona tradici 

Chronomat Automatic 36 je poháněn Breitling Kalibrem 10 s rezervou chodu 42 hodin. K dispozici je deset variant se speciálními lakovanými číselníky v bílé, bledě zelené, půlnoční modré a měděné barvě. Chronomat 32 je vybaven Breitling Kalibrem 77 s životností baterie tři až čtyři roky. Přichází v sedmi verzích s bílými nebo půlnočně modrými číselníky.

Od 40. let Breitling vytvořil několik modelů speciálně pro ženy, jako TransOcean, Galactic nebo ikonický Navitimer 35 a 38. Původní Chronomat z roku 1984 dopomohl ke znovuzrození švýcarského hodinářského průmyslu a za poslední čtyři desetiletí inspiroval mnoho dalších hodinek.