Nový butik s VIP místností ve Štěpánské ulici

Publikováno: 24.4.2020
Rubrika: Hodinářství Bechyně
Nový butik s VIP místností ve Štěpánské ulici

Koncem roku 2019 jsme otevřeli ve Štěpánské 57 nový butik. Na adrese se nic nemění, nový butik jsme otevřeli bezprostředně vedle naší bývalé prodejny, a tu jsme specializovali pouze jako servis.

Při budování „nové Štěpánské“ bylo naším cílem nejen zvětšit prostor, ale vystihnout lépe tradici a hodnoty naší společnosti a rodiny. Díky rozsáhlejšímu prostoru můžeme především poskytnout klientům větší komfort a výběr. V naší nabídce se nyní objevuje více značek, a právě tak jsme rozšířili i portfolio modelů. Zvětšili jsme tak šanci, že najdete u nás ty pravé hodinky.

VIP místnost

V naší nové VIP místnosti jsme vzdali hold spojení značky Rolex a Hodinářství Bechyně. Učinili jsme tak prostřednictvím historické časové osy: ta zachycuje klíčové okamžiky v příbězích Rolexu i naší rodinné firmy. Ve VIP místnosti se také nachází kolekce vintage hodinek různých značek, které nabízíme k prodeji.

VIP místnost s Rolexem a vintage modely

Spokojenost našich zákazníků

Celá přestavba pro nás nebyla snadná. Jak už to bývá, termíny se posouvaly a řešily se technické komplikace, ale vše nakonec dospělo ke zdárnému cíli, a nový butik ve Štěpánské teď naplno slouží našim klientům. My sami jsme s výsledkem spokojeni. Doufáme, že se ale především bude líbit Vám.

Butik Hodinářství Bechyně ve Štěpánské 57