Nový luminiscenční titán v kolekci Longines Spirit

Publikováno: 27.7.2022
Rubrika: Představení hodinek
Nový luminiscenční titán v kolekci Longines Spirit

Kolekce s duchem slavných objevitelů vítá do svých řad nový titanový chronograf Grade 5, který je k dostání exkluzivně v nejoblíbenějších prodejnách značky. Tento lehký model byl představen na černém syntetickém řemínku s neonově zeleným švem, jež společně s ručkami a arabskými číslicemi pokrytými materiálem Super-LumiNova® přenese nositele do neonové budoucnosti. 

Edice s duchem novodobých průkopníků

Longines Spirit Pioneer nabízí stylové hodinky s nádechem retra, které se vymykají klasické kolekci. Neonové akcenty, které jsou ozvěnou moderního věku, oživují původní vintage design titanového chronografu. Na matně černém číselníku vynikají arabské číslice a ručky z titanového PVD, na kterých je aplikován materiál Super-LumiNova®. Okrouhlé titanové pouzdro o průměru 42 mm se šroubovací korunkou je zdobeno speciálním gravírováním „PIONEER EDITION“. Safírové sklíčko je ošetřeno vícevrstvou antireflexní ochranou na obou stranách, čímž je zabezpečena optimální čitelnost a pohodlí.

Součástí chronografu je středová 60vteřinová ručka, 30minutový subčíselník na 3. hodině a 12hodinový subčíselník na 6. hodině. Díky své přesnosti obdržel nový model z kolekce Spirit certifikát COSC a nabízí rezervu chodu až 66 hodin. Jako na všechny hodinky Longines s těmito atributy se i na ně vztahuje pětiletá záruka.

Hodinky z edice Longines Spirit Pioneer jsou vodotěsné do hloubky 100 metrů. Řemínek je z černé syntetické látky. Doplňuje jej titanová spona a výměnný systém řemínku. S černou barvou náramku elegantně kontrastuje výrazný zelený šev a sceluje tak urbanistický design modelu. Nové Longines Spirit Pioneer jsou ideálním společníkem pro moderního dobrodruha, který odvážnými kroky kráčí vstříc své budoucnosti.