zavřít
Každá vteřina Magazín Hodinářství Bechyně

Partnerství s Martinou Bravencovou

Ambasadorkou Hodinářství Bechyně a reprezentantkou značky Tudor se stala vrcholová jetsurfařka, Martina Bravencová. Tato talentovaná jezdkyně dosáhla za svou krátkou kariéru na titul mistryně světa. Začínala u klasických sportů, ty ji však příliš nebavily. Teprve před několika lety se jí splnil dětský sen, konečně se naplnila její sportovní očekávání.

Partnerství s Martinou Bravencovou

Česká hvězda jetsurfu

Od malička byla Martina Bravencová vedena ke sportu, dobře hrála tenis i golf, jenže při veškerých sportech jí vždy něco chybělo. Zjevně to byl motor a vysoká hladina adrenalinu. Když se před několika lety Martina poprvé postavila na jetsurf, zrodila se hvězda. Dnes má za sebou sérii světových závodů Motorsurf World Cup, je profesionální jetsurfařkou, a v roce 2017 dokonce vybojovala titul mistryně světa. Na předních příčkách se jí podařilo zůstat, z let 2018 a 2019 si odnesla vždy titul vicemistryně světa.

Odvaha a odhodlání Tudoru

Heslo společnosti Tudor #BornToDare vyjadřuje poslání, odvahu a výzvu. Ambasadoři Tudoru by bez těchto kvalit nemohli dosáhnout nejvyšších met, a ani firma Tudor by bez nich nezískala své místo v hodinářském světě. Do jednoduchého hesla #BornToDare lze perfektně shrnout i příběh Martiny Bravencové. Proto jsme si ji zvolili jako ambasadorku pro Tudor: značku, jejíž hashtag znamená „zrozen pro výzvy“. Martina sama si vybrala hodinky, z kterých toto poselství vyzařuje hned na první pohled: TUDOR FASTRIDER BLACK SHIELD, M42000CN-0018.

Martina Bravencová zvolila Tudor Fastrider Black Shield