Partnerství s Českou rugbyovou unií

Publikováno: 29.6.2020
Rubrika: Hodinářství Bechyně
Partnerství s Českou rugbyovou unií

Tvrdá hra s respektem k ostatním hráčům má u nás dlouhou historii. Letos jsme uzavřeli partnerství s Českou rugbyovou unií, jež u nás zastřešuje veškeré aktivity spojené s ragby, abychom podpořili rozkvět tohoto sportu.

Ragby je společensky uznáváno zejména díky svým hodnotám, jako jsou respekt, čest, soudržnost, kázeň a disciplína. Tyto hodnoty byly oceňovány od dob gladiátorů, přes středověké rytíře a nyní se ve společnosti opět dostávají do středu zájmu a ragby je jejich tradičním nositelem.

Podpora českého sportu

Uzavíráme partnerství s ČSRU, abychom podpořili rozkvět českého ragby. Je to sport, jenž ve světě získává na oblibě. U nás není tak sledovaný jako jiné sporty, ačkoli tu má již dlouholetou tradici. Počátky ragby se datují do 19. století. Z anglického univerzitního města Rugby se hra postupně rozšířila do celého světa a v Česku se jeho oficiální historie začala psát v roce 1926 založením Československé rugbyové unie.

Hodnoty a principy ragby

Obdivujeme ragby pro jeho hodnoty a principy. Zaujalo nás, jaký důraz se u této tvrdé hry klade na férovost, dodržování pravidel a týmového ducha. Není se vlastně čemu divit, když tato hra vznikla na univerzitní půdě u mladých britských gentlemanů.

Heslo Tudoru zazní i na českých stadionech

Našli jsme domácího partnera, jehož duch rezonuje s hodnotami naší společnosti i značek z našeho portfolia. Tudor podporuje již delší dobu ragby na světové úrovni a jejími ambasadory jsou hráči novozélandského týmu All Blacks v čele s jejich kapitánem Beaudenem Barrettem. Máme radost, že i na českých stadionech bude moct zaznít heslo kampaně Tudoru #BornToDare a být inspirací pro českou ragbyovou komunitu. 

All Blacks