Partnerství se Snow Nomads

Publikováno: 21.3.2020
Rubrika: Hodinářství Bechyně
Partnerství se Snow Nomads

Společnost Tomáše Krause a Jiřího Tichého Snow Nomads spojuje s rodinným hodinářstvím mnohem víc, než by se na první pohled mohlo zdát. Jedním propojením, ne však jediným, je mladá jetsurfistka Martina Bravencová, kterou právě Snownomads zastupují a která se od roku 2020 stává tváří Hodinářství Bechyně pro značku Tudor.

Snow Nomads - adrenalin a odvaha

Projekt, který předčil všechna očekávání, vznikl vlastně náhodou. Když se v roce 2015 potkali na horách Jiří Tichý s Tomášem Krausem, zazněl nápad, který by žádný z nich neuskutečnil sám. Tihle dva nadšenci do lyžování se spolu totiž bavili o tom, že touží po změně a že chtějí dělat to, čemu věří a co je baví. Díky tomuhle prostému setkání se zrodila společnost Snow Nomads, továrna na adrenalin, poháněná odhodláním a odvahou.

Heliskiing - extrémní lyžování

Snow Nomads je cestovní kancelář, která vozí sportovce a nadšence na ta nejlepší a nejextrémnější místa k lyžování. Můžete zažít tzv. heliskiing na Islandu, kdy Vás helikoptéra vynese na horu vysoko nad mraky a vy pak máte možnost na sněhu kličkovat mezi skalními výběžky. Sjezd z vrcholku hory nedotčeným sněhem může končit až poblíž jednoho z islandských fjordů. 

Heliskiing - extrémní lyžování

Zastoupení českých adrenalinových sportovců

Snow Nomads časem rozšířili pole své působnosti, začali se spojovat s dalšími adrenalinovými sportovci a starat se o jejich marketingová práva. Kromě Evy Samkové, která s nimi spolupracuje od počátku, patří k jejich portfoliu například skateboardista Maxim Habanec, snowboardistka Klaudia Medlová nebo mistryně světa v jetsurfingu Martina Bravencová. Pokud si zájezd se Snow Nomads dobře naplánujete, můžete se mezi vlastním lyžováním zajet podívat na někoho z těchhle profíků v akci.

Zaujetí a vášeň pro práci

„Kdo chce být šťastný, musí dělat to, co mu dává smysl a co ho baví. U mě to platí stoprocentně,“ říká Tomáš Kraus. Takhle popisuje své působení ve Snow Nomads. Zaujetí a vášeň pro práci je tu cítit při jednání s klienty i s partnery. S řadou z nich udržují Snow Nomads dlouhodobé vztahy i po návratu domů. Snow Nomads říkají, že v jejich žilách koluje adrenalin. Moc dobře však vědí, co si v horách můžou dovolit. Díky spojení vášně pro zasněžené vrcholy a vysoké profesionality dokážou zprostředkovat silné prožitky.