Pociťte ducha a slávu cyklistických závodů se sérií Tissot T-Race Cycling

Publikováno: 11.7.2022
Rubrika: Představení hodinek
Pociťte ducha a slávu cyklistických závodů se sérií Tissot T-Race Cycling

“Čas je všechno.” V průběhu historie sloužil čas jako prostředek k formulování jedné naší základní vlastnosti – potřebě zjistit, kdo je nejlepší. Na cyklistických závodech Grand Tour překračují jezdci hranice svých sil, aby mohli stanout na vytoužených stupních vítězů. Představujeme vám nejnovější modely T-Race Cycling, které vznikly k úctě dlouholetému přátelství mezi značkou Tissot a cyklistickým světem. 

Tři nejnovější modely z kolekce T-Race Cycling oslavují hrdiny pelotonu, elitní jezdce, kteří se stali inspirací pro mnohé sportovce napříč celým světem. Jedním z těchto jezdců je i ambassador značky Tissot a světová jednička v cyklistických závodech Primož Roglič. Preciznost, vytrvalost, odhodlání a čas nejsou pouhé faktory, které tvoří šampióna, ale jsou i ekvivalentem pro hodinky, jež ho na cestě doprovází. Letošní edice nás zavede na legendární závody Tour de France, Girod'ItaliaVuelta a Espana, kde značka Tissot zastupuje roli hlavní časomíry.  


Design speciální edice T-Race Cycling je dokonalou kombinací střídmého vzhledu a klasických prvků sportovních hodinek. Chronografová tlačítka reprezentují brzdy na řídítkách, zatímco ručky připomínají paprsky kola. Celkový design 45mm pouzdra s vodotěsností do 100 m vyvolává pocit lehkosti silničního kola. Další novinkou, která přibližuje hodinky vzhledově k cyklistickým závodům, se stal kožený řemínek, jenž byl přidán ke klasickému gumovému. 

Jemné detaily jako je vyryté logo na zadní straně pouzdra či barevné prvky oživující jednoduchý vzhled (žlutá pro Tour de France, růžová pro Giro a červená pro La Vuelta) vytváří společně dokonalou tečku za nejnovějšími modely značky Tissot. Na prestižní cyklistické závody upírá zrak nyní celý svět, a i vy můžete pocítit jejich ducha a slávu na svém zápěstí prostřednictvím nejnovější kolekce T-Race Cycling