Půlnoční okouzlení modelem Zenith Defy Midnight

Publikováno: 11.10.2020
Rubrika: Představení hodinek
Půlnoční okouzlení modelem Zenith Defy Midnight

Ačkoli Dubaj je moderní arabskou metropolí, dosud se tam jen zřídka ženy ocitají v centru pozornosti. Značce Zenith se to tentokrát povedlo – a to díky své zahajovací kolekci pro LVHM Watch Week s názvem DEFY Midnight (česky „Vzepři se půlnoci“). Jde o unikátní kolekci ženských hodinek s kosmickým a zároveň snivým nádechem, která nanovo nastavuje parametry pro hodinářství 21. století ve jménu krajní současné elegance.

„Dubaj je perfektní místo pro uvedení inovativní kolekce ženských hodinek. Dámské hodinky klademe do první linie kreativního úsilí naší značky. Ale nestačí nám jen dělat další hodinky pro dámy,“ poodhalil záměry své značky CEO Julien Tornare s tím, že s novými modely započal nový věk a hodinky pro ženy se od základů promění.

Ženskost přímo z nebes

Zenith obstál před výzvou, jak definovat ženskost. A přichází se dvěma možnostmi, z obou konců spektra dámských hodinek. Na jedné straně stojí radikálně současné DEFY Midnight a na straně druhé nadčasově elegantní kolekce Elite.

Pro své první výsostně dámské hodinky Zenith čerpal inspiraci přímo z kosmu. Je to model přizpůsobivý a sportovně-elegantní s unikátním nebeským ciferníkem. Inspirací při jeho návrhu byly ženy s otevřenou myslí a nespoutanou duší, která tvoří svá vlastní pravidla a nebojí se svých snů. DEFY Midnight takové ženě slouží nejen jako šperk, ale i jako perfektní každodenní společník v 36 mm ocelovém pouzdře z nerezavějící oceli doplněn brilianty, který při každé kontrole času nenápadně naznačí, že je čas dosáhnout na hvězdy.

Defy Midnight

V nádherném tmavěmodrémšedém nebo perleťovém  provedení ciferník zobrazuje třpytivé hloubky noční oblohy nad nekonečným horizontem, kde se tma rozplývá díky zábleskům hvězd. Hvězdný emblém je ten nejjasnější bod Zenith hodinek a iluzi oblohy dokonale doplňují hvězdy různých velikostí, přičemž některé za tmy září. Třetí číselník z bílé perly evokuje měsíční světlo za oblačné noci a bílé diamanty zkrášlují každou číslici, kromě trojky, kde je umístěno okénko s datem. Tento skvost se chlubí spolehlivou přesností a rezervou chodu padesát hodin.   

Elegantní ke každé příležitosti 

DEFY Midnight přicházejí se sortimentem odnímatelných náramků a řemínků, které se dají lehce vyměnit. To umožňuje hodinky přizpůsobit na rozličné příležitostem i k různým outfitům, což ocení každá žena. Kromě integrovaného řemínku z nerezavějící oceli je na výběr selekce barevných saténových a kožených řemínků. Důmyslný mechanismus nevyžaduje od majitelky žádné speciální nástroje ani schopnosti. Hodinky jsou připraveny v krásném balení se třemi náhradními náramky.

Odnímatelné řemínky a náramky

Autor: Daniela Straková