zavřít
Každá vteřina Magazín Hodinářství Bechyně

Řada The Longines Symphonette se halí do růžové krásy

Společnost Longines obohatila řadu The Longines Symphonette o nové modely v kombinaci růžového zlata a oceli. Oválná linie pouzdra spolu s mřížovaným náramkem a jemným propracováním číselníku jsou jako noty, které spolu vytvářejí harmonickou kompozici.  

Řada The Longines Symphonette se halí do růžové krásy

Společnost Longines se od samého počátku vždy snažila bedlivě naslouchat přáním svých zákaznic. Historie hodinářské značky s logem okřídlených přesýpacích hodin je plná bájných modelů, které nosily velmi elegantní ženy, a to v různé době. Hodinky řady Longines Symphonette jsou ozdobou pro ženy, které svůj život pojaly jako nekonečnou příležitost pro reprezentaci.

Longines Symphonette

Longines dnes představuje nové varianty řady Longines Symphonette v provedení z růžového zlata a oceli, které jsou velmi moderní a odvážné. Korunka z růžového zlata spolu s lehce růžovým číselníkem harmonicky ladí s tahem z růžového zlata a oceli.

Na výběr z mnoha variant Longines Symphonette

Hodinky se dodávají ve dvou velikostech. Modely s oválným ocelovým pouzdrem stejně jako modely s ocelovým pouzdrem posetým diamanty jsou poháněny quartzovým strojkem. Hodinky mohou mít stříbrný „flinqué“ číselník zdobený římskými číslicemi nebo číselník z bílé perleti zdobený diamantovými indexy anebo vykládaný číselník z bílé perleti s arabskými číslicemi. Všechny varianty číselníku jsou ozdobené logem přesýpacích hodin z růžového zlata.