Rado Captain Cook Bronze – krasavec plný kontrastů

Publikováno: 8.12.2020
Rubrika: Představení hodinek
Rado Captain Cook Bronze – krasavec plný kontrastů

Perfektní konstituce a dokonalý vzhled – lze snad vzbudit pozornost lepším způsobem? Rado Captain Cook sází právě na to, ale i na nejstarší materiál, který kdy člověk vyrobil zcela sám. Dobu bronzovou ale ctí i keramikou zhotovenou prostřednictvím špičkových technologií. Tato kombinace tvoří silný, mužný vzhled. To a kvalita typická pro značku Rado činí tento kus skutečným bronzovým Adonisem.

Barvy přírody a soulad celku

Mistr materiálů Rado podtrhuje do očí bijící nádheru těchto mužných hodinek barevnou kombinací svěží zeleně a zemitých bronzových tónů. Tyto barvy se skvěle doplňují, nechávají jedna druhou vyniknout, ale zároveň jsou příjemně tlumené a inspirované přírodou. Sympatická barevná kombinace je tak nejenom působová na pohled, ale taky nadčasová a vhodná pro každou příležitost. 

Bronzové pouzdro, safírové sklíčko, bronzová luneta s keramickou vložkou a titanové dýnko se safírovým sklíčkem umožňujícím průhled do nitra hodinek tvoří dohromady vyladěný celek. Tmavě zelený řemínek je dokonalým zakončením tohoto nádherného kusu.

Rado captain cook bronze

Harmonie kontrastů 

Po technické stránce zůstává Captain Cook Bronze stejně působivý. Hladký chod hodinek zajišťuje švýcarský strojek s kalibrem ETA C07, který se může pyšnit obdivuhodnou osmdesátihodinovou rezervou chodu. Spojení starodávného dědictví s moderní technologií, archivního se současným, tradičního s inovativním, toho, co je stálé, s tím, co se právě rozvíjí – to všechno činí hodinky Rado Captain Cook Bronze šperkem plným kontrastů.

Rado Captain Cook Bronze R32504315

Rado Captain Cook Bronze R32504306

Rado Captain Cook Bronze R32504205

Design hodinek Captain Cook Bronze sází na inspiraci přírodou a vyžaduje nezvyklou zručnost při využití materiálů a technologií, ale také dovednosti, kterými značka nepochybně oplývá. Díky tomu se jí podařilo stvořit legendu – Adonise, který může usednout i na vašem zápěstí.

Autor: Daniela Straková