Rado Captain Cook – volání divočiny

Publikováno: 30.10.2020
Rubrika: Představení hodinek
Rado Captain Cook – volání divočiny

Ať už je vaším teritoriem rozpálená městská džungle nebo větrný venkov, nepochybně oceníte hodinky, které s vámi udrží krok za každého počasí. A navíc se stanou neodmyslitelnou součástí vašeho stylu. Odpovědí na požadavky moderního průzkumníka může být právě Rado Captain Cook Automatic.

Spolehlivý a odolný pomocník do města i do terénu

Číselník a luneta v líbivé zelené přímo odpovídají na volání divočiny a zároveň drží krok se vkusem průzkumníka dnešní doby. Strojek nejvyšší kvality kalibru C07 a rezerva ukazatele chodu až osmdesáti hodin činí zase z tohoto kusu nedocenitelného pomocníka, na kterého se během svých dobrodružství můžete spolehnout.

Rado Captain Cook

Safírové sklíčko chrání číselník a keramická luneta nabízí ten nejvyšší stupeň ochrany proti poškrábání a zajišťuje trvalé zachování barvy. Nejenže s vámi tyto hodinky spolehlivě přežijí v divočině, ale zachovají si při tom svůj neodolatelný design a jejich vzhled zůstane stejný jako v den, kdy jste si je poprvé nasadili na své zápěstí.

Přizpůsobí se bez problémů

Ještě nikdy nebylo tak jednoduché přizpůsobit si hodinky svým osobním potřebám a vlastnímu vkusu, a to díky novému systému Rado Easy Clip. Právě ten umožňuje majiteli obměňovat řemínky podle svého vkusu. Na výběr jsou řemínky z ušlechtilé oceli se třemi články či složené z tzv. rýžových zrn, náramky z kůže, textilu nebo ve stylu Nato. Všechny se dají vyměnit snadno a bez jakýchkoli nástrojů. Tato rychlá proměna oživí váš styl a vy můžete vyrazit na svou výpravu za dobrodružstvím.

Návrat do let šedesátých s moderními technologiemi

Rado Captain Cook Automatic je ohlédnutím za původním modelem z roku 1962. Tento náhled do archivů však tvůrce dovedl k větší a odvážnější verzi, kde se do popředí dostávají kromě výtečného designu i moderní materiály. Díky nim zvládne 42mm pouzdro ponor do vody, a to až do 300 metrů – není divu, že se stal okamžitým hitem mezi muži, co milují hodinky a vzrušující zážitky. Pokud jste jedním z nich, nechte se klidně zvábit leskem tohoto výjimečného modelu. Bude vaším věrným společníkem, ať se vydáte kamkoli.

Autor: Daniela Straková