Rado True Square Open Heart chytne nadšence do hodinek za srdce

Publikováno: 25.10.2020
Rubrika: Představení hodinek
Rado True Square Open Heart chytne nadšence do hodinek za srdce

Skutečným srdcem, které skrývá podstatu vysoce kvalitního švýcarského hodinářství, je dokonale fungující automatický strojek. Díky značce Rado máte příležitost obdivovat tuto výtečnou ukázku mechanismu přímo na své ruce kdekoli a kdykoli, díky nové sérii modelů nesoucí název True Square Open Heart. 

Okénko do mechanické krásy

Důmyslné výřezy v keramickém číselníku nabízejí průhled přímo do srdce hodinek, na kalibr C07 s osmdesátihodinovou rezervou. Skeletonový číselník Rado je právem – tak jako všechno transparentní v dnešní době – synonymem luxusu a prestiže.

Detailně vypracovaný mechanismus hodinek je chloubou skvělého hodináře. Malá okénka s náhledem do precizně fungujícího mechanického světa potěší hodinkové nadšence při každém pohledu na své zápěstí. To bylo nakonec i cílem značky Rado – potěšit nejen své oddané fanoušky, ale každého, koho fascinuje precizní chod strojku, jeho navíjení i odvíjení, rovnováha pružiny, jemné cvakání ozubených koleček. Tento proces pod drobnohledem je jedinečnou zkušeností a připomínkou toho, jak je vlastně čas vzácný. Bílá verze to ještě podtrhuje dvanácti zářivými diamanty místo číslic.

Krása minulosti pod kaleidoskopem budoucnosti

Čtvercové hodinky jsou dlouhodobě devizou značky Rado, ale až v roce 2020 poprvé kombinuje tuto svou příznačnou estetiku s high-tech keramickým pouzdrem ze vstřikovaného monobloku. Tato krásná kombinace přichází ve třech barevných verzích: třpytivě černé, která je pro Rado typická, zářící bílé a průkopnické barvě plazmy.

Rado True Square Open Heart v luxusní bílé  s dvanácti diamanty

Rado True Square Open Heart v avantgardní  barvě plazmy

Rado True Square Open Heart v klasické černé

Díváte se zpátky, ale zato do skvostné minulosti, navíc za pomoci současné špičkové technologie a materiálů jí odpovídajících. Takových, které mohlo vyprodukovat jen 21. století. Díky osmdesátihodinové rezervě chodu jsou tyto hodinky nejen umělecky zpracovaným šperkem, ale taky navýsost praktickým společníkem pro každý den.

Tradice a cit za každého dne

Okraje čtvercového číselníku jsou jemně zakulacené do moderního, ergonomického a pohodlného tvaru – právě tak, aby perfektně zapadly do každého momentu každodenního života. Při pohledu na fascinující výřezy v ciferníku však musí nositel mimovolně pomyslet i na tradici a cit, které tyto nádherné kusy provází, a to díky detailům a důmyslnému ozdobení.

Rado True Square Open Heart v klasické černé

Tyto něžné připomínky času, přesnosti, ikonického designu, nejnovějších vychytávek a nejlepších materiálů můžete nyní pocítit přímo na svém zápěstí. Rado je známé svojí převratnou prací s technologiemi a materiály, za kterou obdrželo několik prestižních mezinárodních cen. Nastavuje vysoký standard a současně ho ustavičně zvedá.

Ať už si vyberete bílou, černou nebo plazmovou variantu, Rado se vám přes True Square Open Heart vryje pod kůži, nebo rovnou do srdce. To své si pro vás už značka otevřela.

Autor: Daniela Straková