Rolex a udílení Oskarů

Publikováno: 30.3.2020
Rubrika: Partnerství a události

Již od roku 2016 se Rolex nechává inspirovat světem filmu a je přítomen i na nejprestižnější filmové události roku – na udílení cen Oskara. Rolex každý rok připravuje v divadle Dolby Theatre, místě předávání Cen Akademie, svůj Greenroom, který má každý rok jiné originální pojetí a slouží jako zázemí pro osobnosti, než zamíří na jeviště předávat Oskary vítězům.

S Rolexem na výlet do mrazivých polárních končin

Letos hosty Greenroomu čekala pozvánka do prostředí, které je značce Rolex velmi blízké – na polární výpravu. Nesmazatelnou stopu značky Rolex nese řada největších vědeckých expedic minulého století – hodinky Rolex Oyster Perpetual provázely badatele a dobrodruhy na vrcholky nejvyšších hor, do nejodlehlejších jeskyní, na póly i na nejhlubší místa pod mořskou hladinou.

Styl Greenroomu 2020

Nadpozemskou krásu polární krajiny se Rolex rozhodl zachytit v koncepci svého Greenroomu pro rok 2020. Hosty přivítala ledová scenerie – jako by se ocitli na severním pólu a pozorovali neúprosnou mrazivou krajinu z útulné, dřevem obložené observatoře laděné do příjemně teplých tónů, kontrastující s ledově bílými polárními končinami. Speciální osvětlení vytvořilo v místnosti dojem slunečních paprsků, umožnilo působivou hru stínů a imitovalo východ a západ slunce i průběh dne.

Rolex Greenroom 2020

Čas byl základním prvkem celé koncepce. Ústřední motiv dekorace tvořily hodinky Rolex Expolorer II jako připomínka jejich klíčové úlohy při extrémních expedicích.

Magazín Hodinářství Bechyně

Všechny články

Přidejte se k nám