Rolex a udílení Oskarů

Publikováno: 30.3.2020
Rubrika: Partnerství a události
Rolex a udílení Oskarů

Již od roku 2016 se Rolex nechává inspirovat světem filmu a je přítomen i na nejprestižnější filmové události roku – na udílení cen Oskara. Rolex každý rok připravuje v divadle Dolby Theatre, místě předávání Cen Akademie, svůj Greenroom, který má každý rok jiné originální pojetí a slouží jako zázemí pro osobnosti, než zamíří na jeviště předávat Oskary vítězům.

S Rolexem na výlet do mrazivých polárních končin

Letos hosty Greenroomu čekala pozvánka do prostředí, které je značce Rolex velmi blízké – na polární výpravu. Nesmazatelnou stopu značky Rolex nese řada největších vědeckých expedic minulého století – hodinky Rolex Oyster Perpetual provázely badatele a dobrodruhy na vrcholky nejvyšších hor, do nejodlehlejších jeskyní, na póly i na nejhlubší místa pod mořskou hladinou.

Styl Greenroomu 2020

Nadpozemskou krásu polární krajiny se Rolex rozhodl zachytit v koncepci svého Greenroomu pro rok 2020. Hosty přivítala ledová scenerie – jako by se ocitli na severním pólu a pozorovali neúprosnou mrazivou krajinu z útulné, dřevem obložené observatoře laděné do příjemně teplých tónů, kontrastující s ledově bílými polárními končinami. Speciální osvětlení vytvořilo v místnosti dojem slunečních paprsků, umožnilo působivou hru stínů a imitovalo východ a západ slunce i průběh dne.

Rolex Greenroom 2020

Čas byl základním prvkem celé koncepce. Ústřední motiv dekorace tvořily hodinky Rolex Expolorer II jako připomínka jejich klíčové úlohy při extrémních expedicích.