Rolex opět partnerem Roland Garros

Publikováno: 29.11.2018
Rubrika: Partnerství a události
Rolex opět partnerem Roland Garros

Je známo, že Rolex nepodléhá trendům. Značka měla vždy jasnou dlouhodobou vizi a za ní nekompromisně šla. Pokud jde o její partnerství, desítky let do ní patří také podpora tenisu.

Není proto překvapením, že představitelé švýcarské značky podepsali dlouhodobé partnerství s Francouzskou tenisovou federací (FFT). Rolex se tak v příštím roce stane oficiálním poskytovatelem časomíry pro turnaj Roland Garros v Paříži, hlavním partnerem tohoto turnaje a rovněž hlavním partnerem Francouzské tenisové federace.

Rolex a tenis

Rolex je tenisu věrný už čtyřicet let. Partnerem Wimbledonu je již od roku 1978 a díky partnerstvím s Australian Open v Melbourne a US Open v New Yorku podporuje tento sport na všech hlavních světových turnajích. Značka také sponzorovala řadu světových hráčů, z nichž někteří na Roland Garros vybojovali svá velká vítězství. Můžeme zmínit například jména jako Chris Evert, Björn Borg, Jim Courier, Justin Henin, Ana Ivanović, Li Na nebo Roger Federer.

Hodinky Rolex vždy byly synonymem úspěchu, preciznosti a elegance, což jsou i vlastnosti, které se mísí v dění okolo prestižních tenisových turnajů. Spojení, která dávají smysl, vydrží dlouho.

Autor: Pavel Hrůza

Foto: Rolex