Speciální Tudor Pelagos pro Davida Beckhama

Publikováno: 13.3.2020
Rubrika: Osobnosti a hodinky
Speciální Tudor Pelagos pro Davida Beckhama

Na zápěstí Davida Beckhama byly spatřeny výjimečné hodinky z manufaktury Tudor, které zaujaly fanoušky hodinek po celém světě.

Speciální Pelagos pro Davida Beckhama

David Beckham uveřejnil 1. března na svém instagramovém účtu velmi neobvyklou fotku. Její zvláštnost nespočívá v tom, že je na ní zachycen s hodinkami Tudor. To se od ambasadora značky jistě očekává. Neobvyklý je blízký záběr, který odhaluje na číselníku namísto označení modelu růžové logo klubu Inter Miami CF. David Beckham, sám bývalý hráč klubů jako Manchester United, Realu Madrid a Paris Saint-Germain, patří k majitelům Inter Miami Cf, a značka Tudor mu před prvním zápasem tohoto klubu věnovala titanové hodinky Tudor Pelagos vytvořené speciálně pro něj. Beckham ve svém příspěvku Tudoru za tento jedinečný dárek poděkoval. 

Tudor Pelagos Inter Miami CF

Ed Sheeran má vlastní Black Bay Bronze

Není to poprvé, co Tudor vytvořil speciální číselníky pro konkrétní majitele. V minulosti to byly třeba speciální edice pro ozbrojené složky. Nedávno se individuálně upravených hodinek dočkal například britský zpěvák Ed Sheeran se svou kapelou. Úspěšné turné spojené s uvedením Sheeranova třetího alba Divide, mu připomínají hodinky Tudor Black Bay Bronze s logem modrého dělítka. 

Tudor Black Bay Bronze "Divide"