Tudor oficiálním časoměřičem Giro d'Italia

Publikováno: 20.3.2023
Rubrika: Partnerství a události
Tudor oficiálním časoměřičem Giro d

Tudor podporuje svůj závazek k profesionální cyklistice tím, že se stane oficiálním časoměřičem všech RCS Sport podporovaných závodů.

Tudor potvrzuje svůj závazek k profesionální cyklistice tím, že se stane oficiálním časoměřičem všech RCS Sport podporovaných závodů, které zahrnují i slavné Giro d´Italia.

Kde se rodí šampioni

Na té nejvyšší úrovni profesionální cyklistiky se šampioni rodí v sekundách. Načasování je vším. Nikdo nevyhraje velké turné náhodou. Po stošesté se ti nejlepší z nejlepších sejdou v Itálii, aby bojovali za růžový dres v Giro d´Italia.

Giro je jedním z  nejprestižnějších velkých turné na profesionálním okruhu a Tudor dnes s hrdostí oznamuje svou novou roli oficiálního časoměřiče závodu. Vyhledávaná Maglia Rosa, neboli „růžový dres“, který představuje vítězství v Giro, má za sebou více než století bouřlivé historie. Závod začal v roce 1909 a pokračuje dodnes na nejvyšší úrovni cyklistiky.

Nejstarší a nejtěžší cyklistický etapový závod

Pro mnoho cyklistických fanoušků představuje Giro d´Italia nejzajímavější závodní událost v kalendáři, protože je vnímán jako nejobtížnější, nejkrásnějšínejslavnější ze seznamu Grand Tour.

Tudor je navíc oficiálním časoměřičem celé rodiny RCS závodů, které zahrnují například ClassicMilano-Sanremo Il Lombardia, nemluvě o slavném Strade Bianche. Odvážný duch Tudoru žije v každém cyklistovi, který soutěží v Giro d´Italia, a Tudor je hrdý na to, že je počínaje letošní historickou událostí oficiálním časoměřičem závodu.

Partnerství dále utvrzuje přítomnost Tudoru v profesionální cyklistice a zdůrazňuje sdílené hodnoty odvahy a týmového ducha.