Tudor představuje cyklistický tým v čele s legendou Fabianem Cancellarou

Publikováno: 30.5.2022
Rubrika: Partnerství a události
Tudor představuje cyklistický tým v čele s legendou Fabianem Cancellarou

Ve spolupráci s cyklistou Fabianem Cancellarou, vítězem několika olympijských a světových šampionátů, přináší švýcarská hodinářská značka Tudor svého odvážného ducha do světa profesionální cyklistiky a mapuje tak směr, který ovlivní mnoho aspektů tohoto vzrušujícího globálního sportu.

Tudor a švýcarská cyklistická legenda Fabian Cancellara spojují své síly, aby s novým týmem dosáhli vrcholové úrovně mezinárodní cyklistiky. Motto Tudoru zní #BornToDare, a odráží se v něm nejen příběh hodinářské vize zakladatele Hanse Wilsdorfa, ale i současný přístup značky k hodinářské práci a odvaze čelit nekonvenčním výzvám.  

Cyklistický tým Tudor Pro bude tuto odvážnou perspektivu ztělesňovat a kombinovat s bezkonkurenčními zkušenostmi a vizí cyklistické legendy Fabianem Cancellarou. Jádrem vize je přístup k cyklistice zaměřený na člověka. Základem je motivovaný tým, který je veden snahou být každý den lepší, přičemž čelí svým obavám a odváží se jít za vnímané limity. Výkon je konečným měřítkem úspěchu, ale na tom, jak se dostanete do cíle, záleží stejně jako na tom, kdy se tam dostanete. Cyklistický tým Tudor Pro se bude skládat z mladých talentů, kteří ztělesňují tyto ideály, sdílejí týmového ducha, a to daleko za hranicemi současných známých závodníků. Hlavní technické zázemí zajišťují pro tým Tudor Pro prémiová kola BMC.

Stejně jako u všech sportovních úspěchů, bude nějakou dobu trvat, než cyklistický tým Tudor Pro dosáhne svého plného potenciálu a obsadí pódia v největších cyklistických závodech na světě. Cesta týmu Tudor Pro tak začíná na závodě Paříž-Roubaix U23 15. května 2022. Tým bude pokračovat v soutěži ve třídě UCI Continental po zbytek sezóny 2022. Odtud se tým přihlásí a připraví na sezónu UCI ProTeam 2023 s cílem kvalifikovat se do nejslavnějších a nejprestižnějších závodů světa do sezóny 2024. Tudor Pro Cycling Team se bude rovněž podílet na soustavném skautingu a výcviku nové generace cyklistů.

KDO JE FABIAN CANCELLARA

Fabian Cancellara je proslulý cyklista původem z kantónu Bern ve Švýcarsku. Na svém kontě má už dvě olympijské medaile, čtyři světové tituly, sedm vítězství na Monument Classic a další. Jako by to nestačilo, Cancellara je již dlouhou dobu lídrem ve světě cyklistiky pro mládež a podílí se na formování další generace průkopníků cyklistiky prostřednictvím programů jako „Chasing Cancellara“ a „Kids on Wheels“. Zatímco jeho dny závodění se můžou blížit ke konci, velké úspěchy se nepřestanou dostavovat.