TUDOR X ALAÏA – Surfování v srdci Švýcarských Alp

Publikováno: 25.4.2022
Rubrika: Partnerství a události
TUDOR X ALAÏA – Surfování v srdci Švýcarských Alp

Vydejte se za neobyčejným zážitkem do srdce Švýcarských Alp, kde na vás čeká surfování, skateboarding, lyžování či snowboarding, a to vše během 24 hodin na jednom místě! Na světě bychom hledali pramálo projektů, které tak dokonale pasují ke sloganu značky Tudor - BornToDare. Ve společném adrenalinovém duchu vám s radostí představujeme nové významné partnerství mezi značkou Tudor a projektem Alaïa.

Tudor x Alaïa

Hodinky Tudor žijí, dýchají a jsou testovány do nejmenších detailů. Vybrané materiály, odolnost a jedinečný design vytváří z každých hodinek Tudor unikátní předmět. Projekt Alaïa se dokonale hodí k podpisu značky Tudor – BornToDare, který se propojuje napříč všemi směry s touto odvážnou hodinářskou značkou. Se stejnou pílí a touhou vystoupit z proudu „všednosti“, s jakou Tudor vyvíjí své nekompromisní hodinky, přistupuje k výrobě surfů a jedinečných projektů i skupina Alaïa.

Alaïa Bay

Pokud vás lákají adrenalinové sporty a milujete nevšední zážitky, projekt Alaïa je místo, které byste neměli rozhodně přehlédnout. Areál Alaïa Bay se nachází na kraji malebného švýcarského města Sions v kantonu Wallis. V údolí švýcarských hor se rozpíná areál o rozloze 8300 m2, který nabízí kromě laguny na surfování i restauraci s rozsáhlou terasou s dechberoucím výhledem na celý areál. Kromě dobrého jídla, drinků, surfařské muziky a parádního výhledu na hory se můžete těšit i na surfařský obchod Boardridersdílnu Factory, kde můžete nahlédnout za oponu výrobu surfů, a dokonce si nechat pro sebe jeden vyrobit.

Jste začátečník a na surfu jste v životě před tím nestál? To vůbec nevadí! Areál Alaïa Bay nabízí i rozsáhlou půjčovnu, kde na vás čeká až 300 surfů na vyzkoušení. Po celý den pak probíhají pravidelné session (celkem 7 typů vln), a vy máte tak možnost naskočit na vlnu, která vám dokonale vyhovuje – od začátečnického kurzu až po profesionála.

Alaïa Chalet

Pouhých 20 minut autem od surfařského ráje na vás čeká další unikátní projekt. Seskočte z vlny na skateboard a objevte skatepark Alaïa Chalet. Uprostřed Švýcarských Alp se skrývá rozsáhlý skatepark s vnitřními i venkovními prostory – ideálními pro chladné a zasněžené dny. A pokud je na vás skateboarding už příliš, můžete adrenalin uvolnit v trampolínové aréně, či si na okamžik odpočinout a vychutnat si dobrou kávu na baru.

A jelikož se nacházíme neustále uprostřed Švýcarských Alp, nezbývá nic jiného, než navštívit jeden ze zasněžených vršků a užít si poslední dávky adrenalinu na lyžích či snowboardu. DNA značky Tudor se dokonale hodí k takovémuto projektu a my se jen nemůžeme dočkat, čím dalším nás Tudor a Alaïa překvapí příště.