Vynikněte sebevědomě, bez ohledu na to, kde jste, s novou kolekcí Tissot Seastar

Publikováno: 5.8.2022
Rubrika: Představení hodinek
Vynikněte sebevědomě, bez ohledu na to, kde jste, s novou kolekcí Tissot Seastar

Existuje dávná myšlenka, že hodinky pro vodní sporty patří pouze na zápěstí mužů, kteří tráví polovinu svého života pod vodou. Aby se dokázalo, že jde o zastaralý způsob vnímání potápěčských hodinek, bere Tissot toto paradigma do svých rukou a představuje novou kolekci modelů Seastar navržených tak, aby padly na jakékoliv zápěstí –⁠ kdykoli a kdekoli. 

Nový pohled na svět

Moderní, stylové hodinky na vodní sporty jsou stále velmi spolehlivým nástrojem, ale jsou také dokonalým společníkem pro každý okamžik a pro každé zápěstí. Ať už pro idylickou krajinu nebo při každodenní činnosti, jsou vyvážené, voděodolné a jednoduše fungují. Není to však jen o funkcích. Sportovní potápěčské hodinky také přináší slib, že až budete připraveni zažít pocit svobody, budou tu pro vás. Skutečnost, že jsou vodotěsné, je vstupenkou k dobrodružství, cestování a vzrušení ze života.  

Navrženy pro život

V čele nové řady Seastar jsou Seastar 1000 QuartzSeastar 2000 Professional Powermatic 80, dvoje vysoce kvalitní hodinky, které se zrodily ve švýcarských horách a jsou připraveny na život nejen v moři. Seastar 1000 Quartz s průměrem pouzdra 36 mm je dodáván s třpytivě černým, modrým nebo bílým lakovaným číselníkem doplněným zlatými nebo stříbrnými detaily a je doplněn robustním ocelovým náramkem. Majitelé jej mohou vyměnit za duhu barevných, vyměnitelných silikonových řemínků, od oranžových a zářivě bílých, po uklidňující světle modré a technicky vypadající černé. Jsou vodotěsné do hloubky 300 metrů a mají jednosměrně otočnou lunetu pro měření doby ponoru. 

Vedle toho 46mm řada automatických potápěčských hodinek Seastar 2000 Professional Powermatic 80 nabízí pokročilý výkon a každý svůj kousek jako mnohostrannou využitelnost. Vizuálně je model definován svou silnou siluetou – ušlechtilou ocelí s možností černého PVD – a motivem vln na gradientním černém nebo námořnicky modrém číselníku. Je vybaven automatickým antimagnetickým strojkem Powermatic 80 s vodotěsností do hloubky 600 metrů, keramickou jednosměrně otočnou lunetou, šroubovací korunkou, detaily Super-LumiNova®, automatickým heliovým ventilem a certifikací potápěčských hodinek ISO 6425 (2018). Skutečné profesionální potápěčské vybavení. 

Pro každé zápěstí a pro každou cestu

Zatímco úvahy o výkonu a spolehlivosti Seastar stvořily páteř tvůrčího a také inženýrského procesu Tissot, hlubší úvahy ohledně stylu a všestrannosti byly také na paměti. V dnešním světě se hranice, které ležely mezi prací a zábavou, formálním a neformálním, dnem a nocí, muži a ženami, ztenčily. Ať už jen máte rádi plavání nebo potřebujete profesionální potápěčské hodinky navržené tak, aby byly vodotěsné do hloubky 600 metrů, hodinky mohou být zároveň elegantní a stylové. Seastar 1000 QuartzSeastar 2000 Professional Powermatic 80 vám s jistotou pomohou vyniknout bez ohledu na to, kde jste, a budou vám po ruce, aby vás přepravily do podvodního světa.