zavřít
Každá vteřina Magazín Hodinářství Bechyně

Zenith Elite - Znovuzrozená klasika

Zatímco DEFY Midnight jsou výsostně dámské hodinky, Zenith se vrací do své minulosti prostřednictvím renovované unisex kolekce Elite. Minimalistická a uhlazená, graficky silná a nadčasová liniemi a proporcemi, Elite kolekce neopakuje minulost v klasickém slova smyslu, ale spíš ji omlazenou přináší do 21. století a to prostřednictvím dvou variant dostupných vždy v dámské a pánské velikosti: Elite Classic a Elite Moonphase.

Zenith Elite - Znovuzrozená klasika

Elite Classic

Na rozdíl od DEFY Midnight inspirovaných nocí, Elite Classic odkazuje na slunce za jasného dne. Číselník nabízí podívanou složenou ze světla a stínů, které vytváří nezvyklou vizuální hloubku. Ručičky ve tvaru „dauphine“ jsou nostalgickým pokynutím směrem ke kouskům od Zenithu z poloviny 20. století.

Elite Moonphase

Elite Moonphase majestátně odkrývá krásy měsíce pod pláštěm noci prostřednictvím své harmonické asymetrie a zdánlivě vrtošivých tónů. Taky se nechává inspirovat půlnocí, jak naznačuje číselník se zobrazením měsíční fázeTento nádherný detail přidává hodinkám na velikosti a grandióznosti. V kontrastu s ní pobíhá vteřinová ručička subčíselníku na pozici deváté hodiny, čímž nenápadně upozorňuje na přirozenou povahu času, který nám netečně ubíhá.Zenith Elite Moonphase

Oba modely, Elite Classic a Elite Moonphase, jsou dostupné ve velikostech 36 mm a 40,5 mmv provedení z ušlechtilé oceli nebo růžového zlata. Výhodou zůstává rozmanitost barev číselníků a variabilita náramků. Díky tomu si nositel může hodinky přizpůsobit své osobnosti a dodat jim tak vlastní charakter. Z hodinek a jejich majitele se tak stává jedno tělo, jedna duše.

Více o modelech z našeho katalogu