Czech Ladies Open

Golfový turnaj Czech Ladies Open ze série Ladies European Tour se řadí mezi největší události dámského golfu. Česká republika přivítá letos již popáté za sebou tento prestižní turnaj, z toho počtvrté se odehraje na hřišti Royal Beroun Golf Club. 

Czech Ladies Open

Přední golfistky

Na golfových hřištích obklopených českou krajinou se letos již po čtvrté odehraje jedna ze zastávek série Ladies European Tour. Na golfovém hřišti v Royal Beroun Golf Club utkají mezi sebou nejlepší golfistky z celého světa. Na startovní jamce se představí i české hráčky v čele se Sárou Kouskovou Klárou Spilkovou, Terezou Meleckou, Janou Melichovou Kristýnou Napoleaovou.

Ladies European Tour

Ladies European Tour je golfový turnaj s tradicí sahající až do roku 1978. Rok 2024 je 46. sezónou, ve které se uskuteční 31 turnajů v 20 různých zemích s rekordním výherním fondem ve výši více než 34 miliónů eur. Díky rozmanitému a multikulturnímu členství 402 profesionálních golfistek z 43 zemí jsou kořeny turnaje spjaty nejen s Evropou, ale nově i například se Singapurem a Jižní Afrikou.

Hole in One

Hodinky a golf k sobě již tradičně patří. Hodinářství Bechyně se potřetí stává partnerem turnaje Czech Ladies Open. Jsme sponzorem jedné z jamek, kde hráčky při zahrání Hole in One obdrží od naší společnosti švýcarské hodinky. 

Budování renomé

Od roku 2020 se LET společně s Ladies Professional Golf Association aktivně zapojuje do hledání nových herních příležitostí pro golfistky v Evropě a soustavně buduje renomé dámského golfu. Mnoho talentovaných hráček získalo renomé na tomto turnaji a následně se zapsalo mezi světové špičky.