zavřít

Rolex Air-King

Oyster, 40 mm, ocel Oystersteel

Cena na vyžádání

Air-King
Air-King
Air-King Air-King
Air-King Air-King
Kontaktujte nás
Air-King
Reference
116900 
Pouzdro
Oyster, 40 mm, ocel Oystersteel 
Luneta
Hladká 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 100 metrů / 330 stop 
Strojek
Perpetuální, mechanický samonatahovací, s antimagnetickým stíněním pro ochranu strojku 
Kalibr
Kalibr 3131, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 48 hodin 
Náramek
Trojřadý tah Oyster s plochými články 
Číselník
Černý 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
Černý číselník - Air-King

Černý číselník

Model Air-King je opatřen výrazným černým číselníkem v kombinaci s velkými číslicemi 3, 6 a 9 označujícími hodiny a nápadnou minutovou stupnicí pro odečítání doby letu.
Ocel Oystersteel - Air-King

Ocel Oystersteel

Rolex používá ocel Oystersteel na ocelová pouzdra svých hodinek. Ocel Oystersteel, vyvinutá speciálně značkou Rolex, patří do skupiny ocelí 904L, tedy slitin nejčastěji používaných pro high-tech aplikace, jako je letecký a chemický průmysl, kde je zásadním požadavkem maximální odolnost korozi. Ocel Oystersteel je mimořádně odolná, po vyleštění nabízí výjimečnou povrchovou úpravu a zachovává si svou krásu i v těch nejnáročnějších podmínkách.
Náramek Oyster - Air-King

Náramek Oyster

Náramek Oyster představuje dokonalou alchymii tvaru a funkčnosti, estetiky a technologie, která má zaručit robustnost i pohodlí. Je opatřen překlápěcí sponou Oysterlock, která brání náhodnému otevření, a komfortní úpravou tahu Easylink, rovněž exkluzivním prvkem značky Rolex. Tento důmyslný systém umožňuje uživateli prodloužit náramek přibližně o 5 mm a za všech situací nabízí větší pohodlí.
Rolex

Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

Oyster Perpetual Air-King vzdává hold průkopníkům létání a úloze hodinek Oyster v úžasné historii aviatiky. Se 40mm pouzdrem z oceli Oystersteel a výrazným černým číselníkem, který kombinuje velké číslice 3, 6 a 9 označující hodiny s nápadnou minutovou stupnicí pro optimální odečet doby letu, pokračuje model Air-King v leteckém odkazu původního modelu Rolex Oyster.

Rolex Air-King Pocta aviatice

Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.