ROGER FEDERER - AMBASADOR ZNAČKY ROLEX

Švýcar Roger Federer je jedním z nejúspěšnějších tenistů všech dob s nejvyšším počtem prvenství na prestižním Wimbledonu. Tato tenisová legenda je tváří značky Rolex od roku 2001.

Více o Roger Federer - ambasador značky Rolex
PLÁCIDO DOMINGO - AMBASADOR ZNAČKY ROLEX

Plácido Domingo je velikánem světa opery, který je uznáván jak pro skvělý hlas, tak i pro působivost interpretace. Jeho jedinečný repertoár se postupně přesouval od barytonu k tenoru a v posledních letech se opět vrátil k barytonu. Ambasadorem Rolex je již od roku 1982. 

Více o Plácido Domingo - ambasador značky Rolex
JONAS KAUFMANN - AMBASADOR ZNAČKY ROLEX

Německý tenorista Jonas Kaufmann je díky podmanivému a průzračnému hlasu i impozantnímu vystupování na jevišti vzorem novodobé operní hvězdy. Ambasador značky Rolex od roku 2009. 

Více o Jonas Kaufmann - ambasador značky Rolex
MICHAEL BUBLÉ - AMBASADOR ZNAČKY ROLEX

Mezinárodní pěvecká superhvězda Michael Bublé je příznačně označován za novodobého krále swingu. Svým úchvatným hlasem, nakažlivým charismatem a zdánlivě nenuceným šarmem okouzluje publikum po celém světě. Tváří značky Rolex je od roku 2006.

Více o Michael Bublé - ambasador značky Rolex
JAMES CAMERON - AMBASADOR ZNAČKY ROLEX

Cameron je uznávaný filmový tvůrce a známý průzkumník. Jako režisér, scénárista a producent je podepsán pod některými z nejpozoruhodnějších filmů uplynulých tří desetiletí. Ambasadorem Rolex je od roku 2013.

Více o James Cameron - ambasador značky Rolex
ALEJANDRO G. IÑÁRRITU - AMBASADOR ZNAČKY ROLEX

Mexický režisér Alejandro G. Iñárritu je známý svým zkoumáním lidské přirozenosti, které spojuje se specifickým vizuálním stylem. Právě díky tomu se stal osobností, s níž je třeba počítat.

Více o Alejandro G. Iñárritu - ambasador značky Rolex
MARTIN SCORSESE - AMBASADOR ZNAČKY ROLEX

Americký režisér Martin Scorsese je nepřehlédnutelnou postavou v dějinách filmu. Má za sebou 50letou kariéru a alespoň stejný počet filmů, z nichž mnohé se řadí mezi nejlépe hodnocené a získaly řadu ocenění. V roce 2008 se Scorsese stal mentorem iniciativy Rolex Mentor a Protégé Arts Initiative.

Více o Martin Scorsese - ambasador značky Rolex
SIR JACKIE STEWART - AMBASADOR ZNAČKY ROLEX

Sir Jackie Stewart je považován za jednoho z největších jezdců Formule 1. Ačkoli již celou řadu let nejezdí, jeho odkaz tomuto sportu zůstane navždy. Tváří značky Rolex se stal v roce 1968.

Více o Sir Jackie Stewart - ambasador značky Rolex
TOM KRISTENSEN - AMBASADOR ZNAČKY ROLEX

Tom Kristensen je nejúspěšnější automobilový závodník. Jako jediný závodník vyhrál okruh 24 hodin Le Mans celkem devětkrát. Tím si vysloužil přezdívku „Mr. Le Mans“. Tváří značky Rolex se stal v roce 2010.

Více o Tom Kristensen - ambasador značky Rolex