Rolex Cellini Moonphase

39 mm, 18kt zlato Everose, leštěné m50535-0002

Cena na vyžádání

Cellini Moonphase
Cellini Moonphase
Cellini Moonphase
Cellini Moonphase
Kontaktujte nás
Cellini Moonphase
Reference
50535 
Pouzdro
39 mm, 18kt zlato Everose, leštěné 
Luneta
Dvojitá luneta, vyklenutá a drážkovaná 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 50 metrů / 165 stop 
Strojek
Perpetuální, mechanický, samonatahovací 
Kalibr
Kalibr 3195, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 48 hodin 
Náramek
Kožený řemínek 
Číselník
Bílý 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
Bílý číselník - Cellini Moonphase

Bílý číselník

Má bíle lakovaný číselník s modře smaltovaným podčíselníkem na 6. hodině, který ukazuje úplněk a novoluní; první z nich je znázorněn kruhem z meteoritu a druhý stříbrným prstencem. Fázi měsíce lze zjistit pomocí ukazatele nastaveného na podčíselníku na dvanáctou hodinu, protože úplněk a novoluní se v průběhu měsíčního cyklu otáčí. Na obvodu číselníku pak Cellini Moonphase zobrazuje datum, a to prostřednictvím centrální středové ručky s dorůstajícím měsícem na hrotu.
Vyklenutá a drážkovaná luneta - Cellini Moonphase

Vyklenutá a drážkovaná luneta

Kulatý tvar, klasický průměr 39 mm a pouzdra dostupná výhradně v 18kt zlatě, které firma Rolex vyrábí ve vlastní slévárně, jsou známkou tradice, zatímco propracované rohy pouzdra Cellini, leštěný povrch a dvojitá luneta (vyklenutá a jemně rýhovaná) dodávají prvky jedinečnosti. Jako charakteristický prvek značky Rolex se toto drážkování objevuje i na šroubovacím dýnku pouzdra, vyklenutého jako za starých časů. 
18kt zlato Everose - Cellini Moonphase

18kt zlato Everose

Aby zachovala krásu hodinek z růžového zlata, firma Rolex vytvořila a patentovala exkluzivní slitinu 18kt růžového zlata, které vyrábí ve vlastní slévárně: zlato Everose. 18kt zlato Everose bylo poprvé představeno v roce 2005 a používá se u všech modelů Rolex Oyster v růžovém zlatě.
Rolex

Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

Jak nařídit hodinky Cellini Moonphase

Hodinky Rolex jsou synonymem excelence a spolehlivosti, jsou určeny ke každodennímu nošení a v závislosti na daném modelu se dokonale hodí pro nejrůznější druhy sportu a jiné aktivity. Tyto hodinky jsou vyrobeny tak, aby vydržely, a vyznačují se typickou a nadčasovou estetikou. Model Cellini Moonphase ztělesňuje věčnou eleganci tradičních hodinek s exkluzivním zobrazením měsíčního cyklu. Více o jeho jednotlivých funkcích a o nařizování času, data a měsíčních fází se dozvíte ve videu.

Rolex Cellini Klasické hodinky

Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.