Rolex Cosmograph Daytona

Oyster, 40 mm, ocel Oystersteel m116500ln-0001

Cena na vyžádání

Cosmograph Daytona
Cosmograph Daytona
Cosmograph Daytona
Cosmograph Daytona
Kontaktujte nás
Cosmograph Daytona
Reference
116500LN 
Pouzdro
Oyster, 40 mm, ocel Oystersteel 
Luneta
Luneta jako černý monoblok z keramiky Cerachrom s lisovanou tachymetrickou stupnicí 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 100 metrů / 330 stop 
Strojek
Perpetuální, mechanický chronograf, samonatahovací 
Kalibr
Kalibr 4130, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 72 hodin 
Náramek
Trojřadý tah Oyster s plochými články 
Číselník
Bílý 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
Tachymetrická stupnice - Cosmograph Daytona

Tachymetrická stupnice

Klíčovou součástí identity modelu je luneta s lisovanou tachymetrickou stupnicí pro měření průměrných rychlostí až do 400 mil nebo km za hodinu. Černá luneta kombinuje špičkovou technologii s elegantní estetikou a je připomínkou modelu z roku 1965, který byl opatřen černou vložkou z plexiskla.

Luneta z jediného kusu high-tech keramiky Cerachrom nabízí celou řadu výhod. Je odolná proti korozi, v podstatě oděruvzdorná a její barva nebledne vlivem UV záření. Extrémně trvanlivá luneta dále nabízí výjimečně čitelnou tachymetrickou stupnici, která za tuto svoji vlastnost vděčí tenké vrstvě platiny na číslicích a stupnici nanesené technologií PVD (Physical Vapour Deposition / fyzikální depozice z plynné fáze). Luneta z keramiky Cerachrom je zhotovena z jediného kusu, drží sklíčko pevně na místě na středovém pouzdře a zajišťuje tak vodotěsnost.

Bílý číselník - Cosmograph Daytona

Bílý číselník

Číselník tohoto modelu se sčítači ve spirálovém vzoru má hodinové indexy z zlata a ručky z vysoce čitelného luminiscenčního materiálu Chromalight. Barva: Bílý. Středová sekundová ručka umožňuje odečítání s přesností na 1/8 sekundy, zatímco dva sčítače na číselníku ukazují uplynulý čas v hodinách a minutách. Řidiči mohou přesně a bez chyb plánovat své jízdní časy a taktiku.
Ocel Oystersteel - Cosmograph Daytona

Ocel Oystersteel

Rolex používá ocel Oystersteel na ocelová pouzdra svých hodinek. Ocel Oystersteel, vyvinutá speciálně značkou Rolex, patří do skupiny ocelí 904L, tedy slitin nejčastěji používaných pro high-tech aplikace, jako je letecký a chemický průmysl, kde je zásadním požadavkem maximální odolnost korozi. Ocel Oystersteel je mimořádně odolná, po vyleštění nabízí výjimečnou povrchovou úpravu a zachovává si svou krásu i v těch nejnáročnějších podmínkách.
Rolex

Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

JAK NAŘÍDIT HODINKY COSMOGRAPH DAYTONA

Hodinky Rolex jsou synonymem excelence a spolehlivosti, jsou určeny ke každodennímu nošení a v závislosti na daném modelu se dokonale hodí pro nejrůznější druhy sportu a jiné aktivity. Tyto hodinky jsou vyrobeny tak, aby vydržely, a vyznačují se typickou a nadčasovou estetikou. Model Oyster Perpetual Cosmograph Daytona je určen pro ty, jejichž vášní je řízení a rychlost. Více o jeho jednotlivých funkcích a o nařizování času a používání funkcí chronografu se dozvíte ve videu.

Model Oyster Perpetual Cosmograph Daytona byl představen v roce 1963 a jeho účelem bylo plnit požadavky profesionálních závodních řidičů. Pro ty, jejichž vášní je jízda a rychlost, jsou hodinky Cosmograph Daytona symbolem nejvyšší kvality.

Jsou k dispozici v celé řadě verzí, včetně zpracování s číselníkem z metalického meteoritu, vzácného kosmického materiálu, a s černými sčítači chronografu na pozici 3., 6. a 9. hodiny.

Rolex Cosmograph Daytona Zrozeny pro závody

Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.