zavřít

Rolex Cosmograph Daytona

Oyster, 40 mm, ocel Oystersteel

Cena na vyžádání

Cosmograph Daytona
Cosmograph Daytona
Cosmograph Daytona Cosmograph Daytona
Cosmograph Daytona Cosmograph Daytona
Kontaktujte nás
Cosmograph Daytona
Reference
116500LN 
Pouzdro
Oyster, 40 mm, ocel Oystersteel 
Luneta
Luneta jako černý monoblok z keramiky Cerachrom s lisovanou tachymetrickou stupnicí 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 100 metrů / 330 stop 
Strojek
Perpetuální, mechanický chronograf, samonatahovací 
Kalibr
Kalibr 4130, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 72 hodin 
Náramek
Trojřadý tah Oyster s plochými články 
Číselník
Černý 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
Tachymetrická stupnice - Cosmograph Daytona

Tachymetrická stupnice

Klíčovou součástí identity modelu je luneta s lisovanou tachymetrickou stupnicí pro měření průměrných rychlostí až do 400 mil nebo km za hodinu. Černá luneta kombinuje špičkovou technologii s elegantní estetikou a je připomínkou modelu z roku 1965, který byl opatřen černou vložkou z plexiskla.
Černý číselník - Cosmograph Daytona

Černý číselník

Číselník tohoto modelu se sčítači ve spirálovém vzoru má hodinové indexy z 18kt zlata a ručky z vysoce čitelného luminiscenčního materiálu Chromalight. Barva: Černý. Středová sekundová ručka umožňuje odečítání s přesností na 1/8 sekundy, zatímco dva sčítače na číselníku ukazují uplynulý čas v hodinách a minutách. Řidiči mohou přesně a bez chyb plánovat své jízdní časy a taktiku.
Ocel Oystersteel - Cosmograph Daytona

Ocel Oystersteel

Rolex používá ocel Oystersteel na ocelová pouzdra svých hodinek. Ocel Oystersteel, vyvinutá speciálně značkou Rolex, patří do skupiny ocelí 904L, tedy slitin nejčastěji používaných pro high-tech aplikace, jako je letecký a chemický průmysl, kde je zásadním požadavkem maximální odolnost korozi. Ocel Oystersteel je mimořádně odolná, po vyleštění nabízí výjimečnou povrchovou úpravu a zachovává si svou krásu i v těch nejnáročnějších podmínkách.
Rolex

Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

Model Oyster Perpetual Cosmograph Daytona byl představen v roce 1963 a jeho účelem bylo plnit požadavky profesionálních závodních řidičů. V letošním roce značka Rolex přináší exkluzivní verze svých hodinek Cosmograph Daytona, které jsou zásadním modelem pro ty, jejichž vášní je řízení a rychlost.

Všechny modely mají číselník z metalického meteoritu, vzácného kosmického materiálu, a černé sčítače chronografu jsou umístěny na pozici 3., 6. a 9. hodiny.

Rolex Cosmograph Daytona Zrozeny pro závody

Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.