zavřít

Rolex Cosmograph Daytona

Oyster, 40 mm, ocel Oystersteel a žluté zlato

Cena na vyžádání

Cosmograph Daytona
Cosmograph Daytona
Cosmograph Daytona Cosmograph Daytona
Cosmograph Daytona Cosmograph Daytona
Kontaktujte nás
Cosmograph Daytona
Reference
116503 
Pouzdro
Oyster, 40 mm, ocel Oystersteel a žluté zlato 
Luneta
Pevná, s vyrytou tachymetrickou stupnicí, z 18kt žlutého zlata 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 100 metrů / 330 stop 
Strojek
Perpetuální, mechanický chronograf, samonatahovací 
Kalibr
Kalibr 4130, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 72 hodin 
Náramek
Trojřadý tah Oyster s plochými články 
Číselník
Champagne, osazený diamanty 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
Číselník barvy Champagne - Cosmograph Daytona

Číselník barvy Champagne

Číselník tohoto modelu se sčítači ve spirálovém vzoru má hodinové indexy z 18kt zlata a ručky z vysoce čitelného luminiscenčního materiálu Chromalight. Barva: Champagne, osazený diamanty .
Tachymetrická stupnice - Cosmograph Daytona

Tachymetrická stupnice

S tachymetrickou stupnicí, třemi sčítači a tlačítky byl model Cosmograph Daytona navržen tak, aby byl dokonalým nástrojem k měření času pro vytrvalostní závodní jezdce. Luneta obsahuje tachymetrickou stupnici pro odečítání průměrné rychlosti za danou vzdálenost podle uplynulého času. Tato stupnice nabízí optimální čitelnost, díky čemuž je Cosmograph Daytona ideálním nástrojem k měření rychlosti v rozsahu až 400 jednotek za hodinu, vyjádřené v kilometrech nebo mílích.
Žlutý Rolesor - Cosmograph Daytona

Žlutý Rolesor

Zlato je vyhledávané pro svůj lesk a vznešenost. Ocel zvyšuje pevnost a spolehlivost. Společně harmonicky propojují to nejlepší ze svých vlastností. Rolesor, charakteristický materiál firmy Rolex, se u modelů Rolex objevuje od počátku třicátých let 20. století a od roku 1933 je jeho název chráněn ochrannou známkou. Je jedním z hlavních pilířů kolekce Oyster.
Rolex

Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

Model Rolex Cosmograph Daytona byl představen v roce 1963 a vznikl jako reakce na požadavky profesionálních závodních jezdců. Díky svému vysoce spolehlivému chronografu a lunetě s tachymetrickou stupnicí umožňuje řidičům dokonale měřit průměrnou rychlost až do 400 kilometrů nebo mílí za hodinu, podle toho, kterou možnost zvolí. Jedná se o kultovní model, jehož název i funkce jsou navždy spojeny s vysokými výkony v motoristickém sportu.

Rolex Cosmograph Daytona Hodinky zrozené pro závody

Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.