Rolex Cosmograph Daytona Oyster, 40 mm, zlato Everose m116505-0017

Cena na vyžádání

Cosmograph Daytona
Cosmograph Daytona
Cosmograph Daytona
Cosmograph Daytona
Kontaktujte nás
Cosmograph Daytona
Reference
116505 
Pouzdro
Oyster, 40 mm, zlato Everose 
Luneta
Pevná, s vyrytou tachymetrickou stupnicí, z 18kt žlutého zlata Everose 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 100 metrů / 330 stop 
Strojek
Perpetuální, mechanický chronograf, samonatahovací 
Kalibr
Kalibr 4130, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 72 hodin 
Náramek
Trojřadý tah Oyster s plochými články 
Číselník
V barvě sundust, osazený diamanty 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
Číselník barvy Sundust - Cosmograph Daytona

Číselník barvy Sundust

Povrchová úprava s efektem slunečních paprsků vytváří jemné odlesky světla na mnoha číselnících kolekce Oyster Perpetual. Získává se mistrovskou technikou kartáčování, které zanechává drážky směřující od středu číselníku k okrajům. Světlo je rovnoměrně rozptýleno podél každé drážky, což vede k charakteristické jemné záři, která je v pohybu podle polohy zápěstí.
Po dokončení povrchové úpravy s efektem slunečních paprsků se technologií fyzikální depozice z plynné fáze nebo galvanickým pokovováním nanáší barva. Konečný vzhled dodá číselníku jemná vrstva laku.
Tachymetrická stupnice - Cosmograph Daytona

Tachymetrická stupnice

S tachymetrickou stupnicí, třemi sčítači a tlačítky byl model Cosmograph Daytona navržen tak, aby byl dokonalým nástrojem k měření času pro vytrvalostní závodní jezdce. Luneta obsahuje tachymetrickou stupnici pro odečítání průměrné rychlosti za danou vzdálenost podle uplynulého času. Tato stupnice nabízí optimální čitelnost, díky čemuž je Cosmograph Daytona ideálním nástrojem k měření rychlosti v rozsahu až 400 jednotek za hodinu, vyjádřené v kilometrech nebo mílích.
18kt zlato Everose - Cosmograph Daytona

18kt zlato Everose

Aby zachovala krásu hodinek z růžového zlata, firma Rolex vytvořila a patentovala exkluzivní slitinu 18kt růžového zlata, které vyrábí ve vlastní slévárně: zlato Everose. 18kt zlato Everose bylo poprvé představeno v roce 2005 a používá se u všech modelů Rolex Oyster v růžovém zlatě.
Rolex

Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

JAK NAŘÍDIT HODINKY COSMOGRAPH DAYTONA

Hodinky Rolex jsou synonymem excelence a spolehlivosti, jsou určeny ke každodennímu nošení a v závislosti na daném modelu se dokonale hodí pro nejrůznější druhy sportu a jiné aktivity. Tyto hodinky jsou vyrobeny tak, aby vydržely, a vyznačují se typickou a nadčasovou estetikou. Model Oyster Perpetual Cosmograph Daytona je určen pro ty, jejichž vášní je řízení a rychlost. Více o jeho jednotlivých funkcích a o nařizování času a používání funkcí chronografu se dozvíte ve videu.

Model Oyster Perpetual Cosmograph Daytona byl představen v roce 1963 a jeho účelem bylo plnit požadavky profesionálních závodních řidičů. Pro ty, jejichž vášní je jízda a rychlost, jsou hodinky Cosmograph Daytona symbolem nejvyšší kvality.

Jsou k dispozici v celé řadě verzí, včetně zpracování s číselníkem z metalického meteoritu, vzácného kosmického materiálu, a s černými sčítači chronografu na pozici 3., 6. a 9. hodiny.

Rolex Cosmograph Daytona Zrozeny pro závody

Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.

*Povinné